دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
پس از نزدیک به دو سال از گذشت عرضه فاجعه بار، ظاهرا آپدیت‌ها تاثیر بسزایی روی آمار مخاطبان بازی Cyberpunk 2077 داشته و این عنوان طی هفته گذشته به صورت روزانه بیش از یک میلیون مخاطب داشته است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
ظاهرا از نمایش اولین تریلر بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ سال‌ها گذشته و کمتر کسی دورانی را به خاطر می‌آورد که مخاطبان در حسرت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی یا مشاهده نمایش جدیدی از آن بودند. این بازی دسامبر ۲۰۲۰ با کوله باری از پاگ و ایرادات فنی روانه بازار شد و بویژه در نسخه‌های کنسولی یک تجربه غیر قابل تحمل و رقت بار را برای مخاطبان رقم زد. سازندگان ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده دادند در اسرع وقت اقدام به رفع این ایرادات کنند و حتی یک Roadmap کامل از برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای عرضه آپدیت‌ها و پچ‌ها نیز در اختیار طرفداران قرار دادند. اکنون نزدیک به دو سال از عرضه بازی می‌گذرد و هر چند نسخه‌ نسل هشتمی بازی هنوز تا مرحله‌ای که بتوان آن را قابل تجربه نامید، فرسنگ‌ها فاصله دارد اما، دیگر نسخه‌ها به یک پایدار نسبی رسیده‌اند و مواجه با باگ و گلیچ مانند قبل متداول نیست. ظاهرا بالاخره مخاطبان در حال آشتی با سازندگان ویچر هستند و این مسئله در آمار افرادی که اخیرا به تجربه بازی مشغول شده‌اند، مشهود است.
استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد در توئیت اخیر خود ضمن قدردانی بابت مسئله، اعلام کرد طی هفته گذشته آمار مخاطبان بازی Cyberpunk 2077 به صورت روزانه بیش از ۱ میلیون نفر بوده‌ است. این آمار شامل افرادی که پیشتر بازی را تهیه کرده‌اند به همراه افرادی که برای اولین بار این بازی را تجربه می‌کنند، می‌شود. همانطور که پیشتر اشاره شد محبوبیت بازی به لطف آپدیت‌ها و پچ‌ها اساسی، معرفی بسته الحاقی و از همه مهم‌تر انتشار انیمه  Cyberpunk: Edgerunners بیشتر از همیشه است.
سایبرپانک ۲۰۷۷ هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari