instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بعد از سال‌ها انتظار، بالاخره با انتشار تصاویر مختلف تایید شد که ادامه فیلم «Beverly Hills Cop: Axel Foley» با حضور ادی مورفی ساخته خواهد شد.
فیلم‌برداری فیلم مورد انتظار «Beverly Hills Cop: Axel Foley» همچنان ادامه دارد و تصاویر جدیدی از ادی مورفی (Eddie Murphy) بر سر صحنه فیلم‌برداری در نقش نمادین خود منتشر شده است.
مورفی اخیرا در لس آنجلس بر سر صحنه فیلم‌برداری دیده شده است و دیدن او در این نقش نمادین بعد از تقریبا سه دهه بسیار لذت بخش است. این تصاویر نشان می‌دهند که او در حال فیلم‌برداری صحنه‌های تعقیب گریز است که قطعا منجر به تصادف‌های زیادی خواهد شد.
ادی مورفی اولین بار در سال 1984 در نقش آکسل فولی ظاهر شد. اولین فیلم این فرنچایز که موفقیت زیادی را به همراه داشت، کاراگاه پلیس جوان بی‌پروا، آکسل فولی را نشان می‌دهد که همیشه در حال شوخی است ولی در کار خود بسیار موفق است. موفقیت این فیلم حرفه بازیگری ادی مورفی در هالیوود را برای او به ارمغان آورد. طرفداران آخرین بار این شخصیت دوست داشتنی را در فیلم «Beverly Hills Cop III» دیدند که تقریبا سی سال گذشته منتشر شده بود. ولی بالاخره ساخت چهارمین قسمت این سریال تایید شده است.
جزئیات داستان فیلم «Beverly Hills Cop 4» محفوظ نگه داشته می‌شوند ولی تایید شده است که در کنار جاج رینهولد (Judge Reinhold) و جاش اشتون (John Ashton)، تیلور پیج (Taylour Paige) و جوزف گوردن لویت (Joseph Gordon-Levitt) در این فیلم به مورفی خواهند پیوست. تاریخ انتشار این فیلم هنوز اعلام نشده است.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari