جیسون سودیکیس در نقش یک سرمربی فیفا
به نظر می‌رسد که تد لاسو و AFC ریچموند، تیم فوتبال خیالی از سریال تلویزیونی Ted Lasso به بازی FIFA 23 خواهند آمد.
در توییتی از اکانت رسمی سریال که اکانت فیفا EA نیز بعدا به آن پاسخ داد، تصویری نشان داده شده که بازیگر، جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) در حال اسکن شدن برای حضور در بازی به عنوان یک سرمربی است.
در پاسخ به این توییت، اکانت فیفا EA Sports با ایموجی چشم پاسخ داده و به گمانه‌زنی‌ها دامن زده که مدیر خیالی می‌تواند به نوعی در بازی گنجانده شود.
این توییت با این خبر هفته گذشته مطابقت دارد که یکی از هواداران تیزبین متوجه شد AFC ریچموند به طور مختصر در لیست باشگاه‌هایی که در وب‌سایت FIFA 23 فهرست شده‌اند، قرار گرفته است.
سریال Ted Lasso داستان تیم ریچموند را دنبال می‌کند، یک تیم فوتبال در حال دست و پا زدن که تد لاسو، مربی فوتبال آمریکایی را به عنوان سرمربی خود استخدام می‌کند. این داستان بر اساس شخصیتی به همین نام است که سودیکیس برای اولین بار در یک سری تبلیغات برای پوشش NBC Sports از لیگ برتر انگلیس به تصویر کشیده بود.
FIFA 23 ابتدا در تاریخ ۲۷ سپتامبر، سه روز قبل از انتشار کامل در ۳۰ سپتامبر، به طور رسمی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. نسخه امسال بازی شامل یک سیستم شیمی به‌روز شده، یک مد جدید FUT Moments و نمایش گسترده‌تری از فوتبال زنان خواهد بود.
مارول و EA روی مجموعه‌ای از آیتم‌های ویژه قهرمان همکاری خواهند کرد که دارای گرافیک‌های سبک کمیک بوکی از بزرگ‌ترین قهرمانان فوتبال است. این آیتم‌ها همزمان با جام جهانی که پاییز امسال برگزار می‌شود، عرضه خواهند شد.
ویجی‌لاگ پلاسلو رفتن جی تی ای 6 و تریلر جدید گاد آو وار رگناروک
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
می‌تونه جالب باشه مثلا بتونیم در نقش تد تو تیم های مختلف بازی کنیم جالبه
از شن‌های تاتویین فاصله بگیرید!
قورت دادن با فشار مضاعف!

source

توسط funkhabari