دن آلن روز گذشته اعتراف به افشا اطلاعات بازی Assassin’s Creed و عناوین دیگر تحت نام کاربری The Real Insider کرد. وی پیمان‌نامه عدم افشا چندین شرکت بازی‌سازی را امضاء کرده و اقدامات اخیر وی، تمام این پیمان‌ها را زیر پا گذاشته است. وی اگرچه اطلاعات صحیح از اساسینز کرید فاش کرده، اما شایعات وی در مورد ساخت سایلنت هیل و متال گیر سالید جدید تماماً دروغ بوده‌اند. وی در ویدیو تازه‌ای گفته است که هیچ اطلاعاتی از این بازی‌ها ندارد.

دن آلن چند روز پیش با استفاده از حساب کاربری شخصی به توییت The Real Insider پاسخ داد و به این شکل، خود را فاش کرد. این اتفاق از چشم دیگران به دور نماند و وی در نهایت مجبور به اعتراف شد. دن آلن با انتشار ویدیویی رسماً از دنبال‌کننده‌ها و افرادی که از اطلاعات فاش‌شده صدمه دیده‌اند، عذرخواهی کرد. وی می‌گوید که از خود ناامید شده و بسیار ناراحت است. حساب کاربری «اینسایدر واقعی» روز گذشته به‌طور کامل حذف شد.

این افشاگر که کانال یوتیوب او به ویدیوهای راهنمای بازی می‌پردازد، اعتراف به پخش اطلاعات اشتباه کرده است. او می‌گوید که بخشی از اطلاعات محرمانه را تحت نظر NDA فاش کرده، اما بقیه تنها حدس و گمان‌هایی بوده‌اند که بسیاری آن‌ها را افشاگری دانسته‌اند. آلن می‌گوید که به این کار «اعتیاد» پیدا کرده و از اینکه می‌توانست گیمرها را تحت تأثیر قرار دهد، لذت می‌برد. این مسئله باعث شده تا خبرهای اشتباهی در مورد ساخت سایلنت هیل و متال گیر سالید منتشر کند و این در حالی است که تمامی این شایعات بی‌اساس و اشتباه هستند.

متال گیر سالید سایلنت هیل

تکذیب ساخت متال گیر و سایلنت هیل جدید

افشاگر اساسینز کرید می‌گوید که در مدت یک سال، بیش از 200 هزار نفر دنبال‌کننده پیدا کرده بود و محتوای او می‌توانست روی افراد زیادی تأثیر بگذارد. تمام این تلاش‌ها در نهایت یک ظاهرسازی ساده بوده است و تمامی خبرهایی که توسط او فاش شده‌اند، منبع موثق نداشته‌اند. این گفته‌ها با واکنش گیمرها مواجه شد و بسیاری، انتشار اخبار دروغین و گمراه کردن طرفداران را محکوم کردند. ژورنالیست‌های حوزه ویدیوگیم هم اعمال دن آلن را محکوم کرده‌اند.

گفتنی است اساسینز کرید، مهم‌ترین بازی بود که توسط این فرد فاش شد و ازآنجایی‌که او پیمان NDA را امضاء کرده است، ممکن است یوبی سافت اقدامات قانونی علیه وی را آغاز کند. وی در پایان به تعدادی از خبرهای دروغین اشاره کرد و ساخت سایلنت هیل و ریمیک متال گیر سالید را دروغی «مزخرف» خواند. گفتنی است کونامی پروژه‌های مختلفی در حال ساخت دارد و ممکن است که این دو فرنچایز هم میان آن‌ها قرار داشته باشند، اما اگر گزارش‌های پیشین را باور کرده‌اید، بهتر است تغییر نظر دهید.

منبع: TheGamer

نوشته تمامی خبرهای فاش‌شده از سایلنت هیل و متال گیر جدید دروغ بوده‌اند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari