جیسون سودیکیس به فیفا پیوست!
الکترونیک آرتز سرانجام با انتشار تیزر جدیدی رسما اعلام کرد که «تد لاسو» (Ted Lasso) و تیم فوتبال خیالی AFC ریچموند در فیفا ۲۳ (FIFA 23) حضور خواهند داشت.
پس از حدس و گمان‌هایی که امروز بر اساس توییت جدید کمپانی EA شکل گرفته بود، حالا این استودیو رسما حضور Ted Lasso با بازی جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) را در FIFA 23 تایید کرد.
طبق تیزر زیر، تد لاسو، Coach Beard، و بزرگ‌ترین ستاره‌های تیم AFC ریچموند یعنی، جیمی تارت‌ (Jamie Tartt)، دنی روخاس (Dani Rojas) و روی کنت (Roy Kent) همراه با نلسون رود (Nelson Road) ورزشگاه این تیم، در فیفا ۲۳ حضور خواهند داشت.
Lasso در حالت Career Mode به عنوان یک مربی قابل انتخاب خواهد بود یا می‌توانید بازی را همراه با تیم AFC ریچموند در تمام لیگ‌ها تجربه کنند.
در Ultimate Team نیز بازیکنان می‌توانند از کیت‌های AFC Richmond استفاده کنند و همچنین می‌توانند تد لسو یا Coach Beard را به عنوان مربی باشگاه خود انتخاب کنند. به گفته الکترونیک آرتز، تمام محتوای AFC ریچموند در FUT از طریق اهداف و چالش‌های مربوط به خود در دسترس خواهد بود.
فیفا ۲۳ ابتدا در تاریخ ۲۷ سپتامبر، سه روز قبل از انتشار کامل در ۳۰ سپتامبر، به طور رسمی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. نسخه امسال بازی شامل یک سیستم شیمی به‌روز شده، یک مد جدید FUT Moments و نمایش گسترده‌تری از فوتبال زنان خواهد بود.
بهترین مینی سریال هایی که میتونین ببینید !
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
آقا یه سوال، منی که گیم پس آلتیمیت دارم، و ea play برام باز شده چون آلتیمیته. فیفا ۲۳ رو از روز اول انتشار میتونم دانلود کنم؟
کراس اور جالبیه!
یه کراس اور فان و کاملا منطقی!
خیلی باحاله بخاطر اینم شده سعی میکنم بازی رو بخرم.
خدایی سریال تد لاسو از اون سریالایی بود که خیلی باهاش حال کردم.
پ.ن: نت به فنا رفت😶🗿
خوبه
باحاله
کراس اور خوبی هست
ربط دارن به هم
کراس اوور منطقی و باحال
خوبه حداقل یکم ربط داره مثل رینبو سیکس نیست:)
قورت دادن با فشار مضاعف!
دردسرهای خارج از کانون توجه

source

توسط funkhabari