۵ سال پشتیبانی بد و پر از مشکل
استودیو تکلند (Techland) برای دومین بار تاریخ عرضه بسته الحاقی داستانی بازی دایینگ لایت ۲ (Dying Light 2 Stay Human) را عقب برده است. 
بسته الحاقی Bloody Ties قرار بود اوایل تابستان در دسترس قرار گیرد و سپس عرضه آن به اوایل مهر تاخیر خورد. اکنون استودیو اعلام کرده است که Bloody Ties تا ۱۰ ماه نوامبر (۱۹ آبان) روی پی‌سی و کنسول‌ها در دسترس بازیکنان قرار نخواهد گرفت. هدف این توسعه دهنده بهینه‌تر کردن بسته الحاقی و برطرف کردن مشکلات فنی آن است.
ما تصمیم گرفته‌ایم که لانچ Bloody Ties را تا 10 نوامبر به تعویق بیندازیم تا به تیم فرصت بیشتری برای بهینه‌تر کردن و رفع اشکالات بازی بدهیم.
چند ماه از عرضه بسته الحاقی اول بازی با نام Chapter 1: In the Footsteps of the Nightrunners گذشته است. این DLC با یک سیستم رنک، چالش‌های ویژه‌ و محتوای جدید برای بازیکنان همراه بود. باید به این هم اشاره کنیم که تکلند در حال حاضر روی یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی کار می‌کند و پشتیبانی از دایینگ لایت ۲ تنها هدف آن‌ها نیست.
بازی Dying Light 2 هم‌اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس قرار دارد. تکلند قول داده بود که تا ۵ سال از دایینگ لایت ۲ پشتیبانی کند اما بدون شک این تاخیرهای پیاپی طرفداران را خوشحال نمی‌کند.
کانتر استرایک اما ویجیاتو در مقابل شماست
تماشا از یوتیوب ویجیاتو
چندین سال روش کار کردن تهش:خود بازی پر مشکل و باگه،داستان بازی دیواره،پشتیبانی افتضاحه،بسته های الحاقی هم هی تاخیر میخوره و هزاران مشکل دیگه
جا داره یه خسته نباشید بزرگ بگیم به استودیو تکلند لامصب دست ۳۴۳ رو از پشت بسته از فتح کردن تپه های بزرگ
روی پی سی کلا غیر قابل بازی هست خیلی بد بهینه شده 😑
ردپای اساطیر در داستان سه‌گانه دارک سولز
عروسی خونین در میان جنگ سیاسی

source

توسط funkhabari