Jump to navigation
با تصویری ماندگار از جام جهانی 1954 به استقبال اولین و تنها جام جهانی زمستانی تاریخ می‌رویم.
تا روز شروع جام جهانی 2022 و به همت حسین خسروی، هر روز راس ساعت 8 صبح، قاب‌های ماندگار جام جهانی را با هم مرور می کنیم تا علاوه بر زنده شدن خاطرات تلخ و شیرین فوتبالی، با برخی رویدادهای کمتر شنیده شده جام جهانی هم آشنا شویم. 
طرفداری| امروز سی‌اُم شهریور، 60 روز تا شروع جام جهانی 2022 باقی مانده و قاب ماندگار روز مربوط به جام جهانی 1954 و نبرد مرحله یک چهارم نهایی بین برزیل و مجارستان است؛ جایی که یکی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه وانکدورف وارد ورزشگاه شده و با ماموران حاضر در ورزشگاه درگیر شده است. این مسابقه در نهایت با حساب 4 به 2 به سود مجارستان قدرتمند به پایان رسید تا یاران فرانس پوشکاش راهی نیمه نهایی شوند. 
 در دوره گذشته هم 100 قاب ماندگار دیگر از تاریخ جام جهانی را در طرفداری آماده و منتشر کردیم که عکس شماره 60، مربوط به دیدار برزیل و زئیر در جام جهانی 1974 است؛ جایی که زئیر تنها حضورش در تاریخ جام جهانی را تجربه کرد و در نهایت با 14 گل خورده و صفر گل زده، با مسابقات وداع کرد. آنها در دیدار دوم خود، با حساب صفر به 9 مقابل یوگسلاوی درهم کوبیده شدند و در مسابقه نهایی خود برابر برزیل، صفر به 3 بازنده شدند. 

 
اخبار داغ 
ما اومدیم
عکس اول استاد ایپ من نیست که داره پلیس رو میزنه؟
👌
این جمله رو اول همه این پستها مینویسید اولین و تنها جام جهانی زمستانی تاریخ
جام جهانی ۱۹۳۰ اروگوئه هم در زمستان برگزار شده

source

source

توسط funkhabari