دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
یوبی سافت در تازه‌ترین توئیت خود به صورت رسمی اعلام کرد مراحل ساخت بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده و این عنوان به اصطلاح گلد شده است. پیش نمایشی که برخی رسانه پس از تجربه بازی نگارش کرده‌اند امروز در وبسایت‌ها منتشر می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
بدون شک یکی از ماندگارترین نمایش‌ها در رویداد E3 2017، بویژه برای طرفداران کنسول نینتندو سوییچ، معرفی بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle است. این عنوان تاکتیکی با سبک مبارزات نوبتی خیلی زود توانست مانند دیگر بازی‌های جهان ماریو جایگاه خود را میان طرفداران نینتندو پیدا کند و تبدیل به یکی دیگر از انحصاری‌های قدرتمند کنسول نینتندو سوییچ شود. طبیعی است در چنین شرایطی افراد زیادی خواهان ساخته شدن دنباله هستند و به همین دلیل نیز Mario + Rabbids Sparks of Hope یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ میلادی است. در فاصله کمتر از یک ماه تا عرضه این بازی، یوبی سافت خبر از اتمام فرآند تولید آن داد تا خیال طرفداران بابت عرضه بازی در زمان مقرر راحت شود.
یوبی سافت در تازه‌ترین توئیت خود به صورت رسمی اعلام کرد مراحل ساخت بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope به پایان رسیده و این عنوان به اصطلاح گلد شده است. این بدان معنا نیست که کار یوبی سافت میلان و یوبی سافت پاریس با این بازی تمام شده و ممکن است فایل رفع باگ‌ها و ایرادات فنی در قابل آپدیت روز عرضه یا مدتی پس از آن برای بازی منتشر شود. ناشر یک نسخه اولیه از بازی را در اختیار برخی رسانه معتبر قرار داده و قرار است اولین بازخوردها از تجربه این عنوان بزودی در وبسایت این رسانه‌ها منتشر شود.
نسخه جدید مجموعه Mario + Rabbids بیست و هشتم مهر ماه به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari