رونمایی از اولین تیزر ماریو در رویداد کامیک کان نیویورک
اخبار جدید نشان می‌دهد که اولین تیزر تریلر انیمیشن سوپر ماریو (Super Mario) با بازی کریس پرت قرار است ماه آینده (۱۴ مهر ۱۴۰۱) در مراسم کامیک کان نیویورک به نمایش دربیاید. هنوز مشخص نیست که این تریلر به عنوان بخشی از پنل مراسم برای فیلم پخش می‌شود یا در طول رویداد دیگری منتشر خواهد شد.
تاکنون جزییات زیادی از انیمیشن سوپر ماریو نشان داده نشده و تنها نام برخی از بازیگران اصلی مشخص شده که شامل کریس پرت در نقش ماریو، آنیا تیلور-جوی (پرنسس پیچ)، چارلی دی (لوئیجی) و جک بلک در نقش باوزر می‌شوند. همچنین گفته شده ست روگن قرار است نقش دانکی کونگ را ایفا کند.
برخی از منتقدان نسبت به انتخاب کریس پرت در نقش لوله‌کش مشهور نظرات منفی داشتند که تهیه‌کننده فیلم در جمع خبرنگاران از او دفاع کرده و گفته قرار نیست شاهد تکرار لهجه ایتالیایی او در این فیلم باشیم. کریس ملداندری موسس و رییس Illumination درباره همکاری خود با پرت گفت:
تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که کریس پرت صداپیشگی ماریو را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد و او فوق‌العاده است. نمی‌توانم صبر کنم تا مخاطبان او را در نقش ماریو ببیند و صدایش را بشنوند.
سپس از ملداندری پرسیده شد که چرا یک شخص ایتالیایی برای این نقش انتخاب نشده است، (چراکه صداپیشه اصلی ماریو خود چارلز مارتینت ایتالیایی بوده) که او پاسخ داد: «خب، به عنوان یک ایتالیایی آمریکایی، من نظرات را درک می‌کنم. اما چارلی دی، که در واقع نقش لوئیجی را بازی می‌کند، از یک میراث ایتالیایی می‌آید.
انیمیشن سوپر ماریو (Super Mario) ابتدا در تاریخ ۷ آپریل ۲۰۲۳ (۱۸ فروردین ۱۴۰۲) در آمریکای شمالی و سپس در تاریخ ۲۸ آپریل ۲۰۲۳ (۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) در ژاپن اکران می‌شود.
کانتر استرایک اما ویجیاتو در مقابل شماست
تماشا از یوتیوب ویجیاتو
ماجرای طلوع و افول ژانری محبوب

source

توسط funkhabari