instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مجموعه Final Destination پس از مدت‌ها دوری از سینما باری دیگر بازمی‌گردد تا طرفدارانش را با وقایعی جدید شوکه نماید.
قطعاً طرفداران ژانر آثار ترسناک با مجموعه Final Destination به حد کافی آشنا هستند. فرنچایزی که به سبب وقایع مختلف، شخصیت‌هایش را با دردناک‌ترین مرگ‌های ممکن روبرو کرده و در طی 5 فیلم منتشر شده، باعث شوکه شدن سیل گسترده‌ای از تماشاگرانش شده است.
حال پس از گذشت بیش از یک دهه کناره‌گیری از سینما، کمپانی نیو لاین سینما در نظر دارد تا به واسطه همکاری دو کارگردان مطرح سینما به نام‌های آدام استاین (Adam Stein) و زک لیپوسکی (Zach Lipovsky) ششمین فیلم از این مجموعه را به سینماهای جهان بازگرداند.
زمزمه‌های ساخت فیلم Final Destination 6 از سال 2019 آغاز شده بود، با این حال کمپانی نیو لاین سینما از آن زمان تاکنون در تلاش بود تا کارگردان مناسب این پروژه را پیدا نماید.
طبق گزارشات مختلفی که منتشر شده است، ششمین فیلم از این مجموعه مانند باقی آثار منتشر شده در گذشته، روایت‌گر گروهی از جوانان می‌باشد که موفق می‌شوند تا از مرگی هولناک جان خود را نجات دهند، با این حال پس از این واقعه تک تک آن‌ها مورد تعقیب مرگ قرار گرفته و به روش‌های گوناگون کشته می‌شوند.
هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای Final Destination 6 در نظر گرفته نشده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
یکی از بهترین مجموعه های فیلم های ترسناک هست. واقعا همه قسمتاش عالی به خصوص قسمت آخر که پنجمین قسمت هست. وقتی میفهمی اسپویل – – سکانس آخر فیلم پنجم درواقع همون سکانس آغازین فیلم اول است. یعنی نقش اصلی فیلم پنجم تو آینده ای که یه نفر دیگه تو فیلم اول دید مرد. این بهترین پایان در کل این مجموعه بود امیدوارم این فیلم ششم هم عالی دربیاد.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari