instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
آگهی شغلی تازۀ یوبیسافت (Ubisoft)، نشان می‌هد که ریمیک Splinter Cell قرار است برای جذب نسل جدید بازی‌بازان از یک داستان بازنویسی شده استفاده کند.
طبق گزارشات، استودیوی یوبیسافت تورانتو (Ubisoft Toronto) در حال استخدام یک نویسندۀ سناریو برای به‌روزآوری روایت بازی اصلی جهت جذب «مخاطبان امروزی» است.
شرکت یوبیسافات در آذرماه سال گذشته، رسماً از بازی Splinter Cell Remake رونمایی کرد. نسخۀ اصلی این عنوان اکشن و مخفی‌کاری در سال 2002 میلادی به صورت انحصاری زمانی برای ایکس باکس انتشار یافته بود.
گفته شده که ریمیک این عنوان با استفاده از موتور بازی‌سازی اسنودراپ (Snowdrop) در حال انجام است؛ از این انجین در توسعۀ The Division، بازی‌های آیندۀ Star Wars و Avatar: Frontiers of Pandora استفاده شده است. یوبیسافت متذکر شد که با این موتور بازی‌سازی، «علاوه بر جلوه‌های بصری و گیم‌پلی امروزی، سایه و نورپردازی پویایی که این سری با آن شناخته می‌شود» را ارائه خواهد داد.
داستان بازی Splinter Cell روی شخصیت سم فیشر (Sam Fisher)، یک مأمور عملیات‌های ویژۀ آژانس امنیت ملی آمریکا، تمرکز دارد. در حالی که تروریسم سایبری و تنش‌های بین‌المللی خطر وقوع یک جنگ جهانی جدید را ایجاد می‌کنند، سم فیشر با عملیات‌های سرّی خود سعی بر حفظ نظم جهانی دارد.
در آگهی شغلی نویسندۀ سناریو آمده است:
با استفاده از اولین بازی Splinter Cell به عنوان پایه و اساس کار، داستان بازی را برای مخاطبان امروزی بازنویسی و به‌روزآوری می‌کنیم.
می‌خواهیم در حالی که روح و موضوع بازی اصلی را حفظ می‌کنیم، با کندوکاو شخصیت‌های این بازی و دنیای آن، تلاش کنیم که آن‌ها را واقعی و باورپذیر جلوه دهیم.
شما به عنوان یک سناریونویس در استودیوی یوبیسافت تورانتو، به تیم روایی ملحق خواهید شد و به ساخت یک تجربۀ منسجم و درگیرکننده برای طیف جدیدی از طرفداران Splinter Cell خواهید پرداخت.
به نظر شما آیا یوبیسافت هم با این عنوان می‌تواند در زمینۀ ریمیک موفق عمل کند؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
مثله ریمیک اویل ۲
میشه دیگه دتو اونم داستانو تغییراتی داده بودن
خوبه
برای منی که نسخه اولو بازی نکردم چیزه جذابیه
ریمستر دو نسخه آخر هم شدیدا طلب میشه از یوبی
کاش مثل دو نسخه آخر مخفی کاری رو کم نکرده باشن
و مثل بقیه بازی های یوبی سافت بدون مجازات نباشه😑
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari