دانلود بازی Tank Company برای اندروید

Tank Company یک بازی نبرد تانکی MMO است که به شما اجازه می‌دهد نبردهای تانکی 15 علیه 15 را روی دستگاه تلفن همراه خود تجربه کنید. شما می‌توانید از بین پنج نوع تانک با اسلحه‌ها و قابلیت‌های متفاوت یکی را انتخاب کرده و استراتژی خود را با توجه به نقشه‌های مختلف تغییر دهید تا برنده شوید! یک بازی اکشن مولتی پلیر که مانندش وجود ندارد.

کنترل هیولاهای فلزی

مقیاس نبردهای بازی به شدت عظیم و خیره کننده است. میدان نبرد آن‌چنان بزرگ بوده که 30 تانک را پوشش می‌دهد. زمانی که تعداد تانک‌های یک تیم رو به کاهش برود، تعادل نبرد نیز به شکل دیوانه‌واری تغییر خواهد کرد. هر دست از این بازی یک سناریوی متفاوت است. همه چیز با انتخاب مسیر حمله شما شروع می‌شود و شما نقش اصلی را در تیم بازی خواهید کرد.

صدها تانک مختلف

تنوع تانک‌هایی که می‌توانید در این بازی پیدا کرده و شخصی سازی کنید دیوانه‌وار است! بیش از 100 هیولای آهنی از دوران جنگ جهانی دوم و جنگ سرد در بازی وجود دارد. در میان آنها تانک‌های معروفی هستند که سهم زیادی در نبردهای تاریخی داشته‌اند. شما می‌توانید قطعات همه تانک‌ها را با هم ترکیب کرده و یک غول شکست‌ناپذیر خلق کنید.

عظیم و خیره کننده

نقشه‌های عظیم بازی همگی از مکان نبردهای معروف تاریخی الهام گرفته شده‌اند. مکان‌هایی مانند بیابان‌های سوزان، شهرهای پوشیده از یخ، و کارخانه تانک‌های جنگ‌زده را کاوش کنید. گرافیک زیبا و پر از جزئیات این بازی چشمانتان را خیره کرده و تا پایان نبرد شما را با خود همراه می‌کند. پس همین حالا این بازی فوق‌العاده را دریافت و تجربه کنید.

ویژگی‌های بازی Tank Company

  1. صدها تانک قابل انتخاب
  2. نبرد 15 علیه 15 نفر
  3. رقابت با بازیکنان سراسر دنیا
  4. گرافیک زیبا و خیره کننده
  5. هزاران گیمر فعال و وفادار
  6. امکان شخصی سازی تانک‌ها

بازی Tank Company عنوانی در سبک اکشن و جنگی است. شما می‌توانید از بین صدها تانک تاریخی و قدرتمند یکی را انتخاب کرده و سپس وارد نبردی بزرگ با سایر تانک‌های دشمن شوید. این بازی از حالت‌های مختلف پشتیبانی کرده و اکشنی نفس گیر را به شما هدیه می‌کند. پس وقت را تلف نکرده و سریعاً Tank Company را دانلود کنید.

بازی Tank Company هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Tanks Charge و World of Tanks Blitz را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tank Company برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

دانلود بازی Tank Company برای اندروید
دانلود بازی Tank Company
دانلود بازی Tank Company
دانلود بازی Tank Company
دانلود بازی Tank Company برای اندروید

نوشته دانلود بازی Tank Company برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari