دانلود بازی We Are Ofk برای کامپیوتر

ایده‌های خلاقانه، چیزی است که بازی‌های ویدیویی و مخصوصاً بازی‌های مستقل را در تمام این سال‌ها، زنده و پویا نگه داشته است. گاهی اوقات یک بازی از فرمول‌های همیشگی این صنعت فراتر رفته و به تعریف داستان‌هایی می‌پردازد که پیش از این گفته نشده بودند. بازی We Are Ofk نیز قرار است دقیقاً همین کار را انجام دهد و با ایده جذابش، گیمرها را شگفت زده کند. این بازی در اصل حول محور یک گروه موسیقی واقعی، با تصاویر کارتونی می‌گذرد و قرار است شما را به آن‌ها معرفی کند.

We Are Ofk یکی از اولین تبلیغ‌های بزرگی برای معرفی یک گروه موسیقی در قالب یک بازی ویدیویی است. گروه Ofk که به ترانه‌های رنگارنگ و دوست داشتنی‌شان مشهور هستند، حال به شما این فرصت را می‌دهند تا به دنیایشان وارد شده و سعی کنید تا نحوه آغاز مسیر و سپس مسیر موفقیت را با آن‌ها طی کنید. نکته جالبی که این بازی را به شدت متمایز کرده است، ترانه‌های درونش بوده که تنها برای بازی ساخته نشده‌اند و در اصل آهنگ‌های واقعی گروه بوده که در جریان داستان ساخته می‌شوند.

در زمینه گیم پلی نباید آن‌چنان از We Are Ofk انتظار کارهای عجیب و غریبی را داشته باشید. قرار است با یک بازی داستانی و سینمایی آرامش بخش روبرو شویم که تنها برای نمایش یک دنیای دیوانه‌وار و جذاب از یک گروه موسیقی به میدان آمده و قرار نیست با سایر بازی‌ها رقابت کند. گرافیک زیبای این بازی همانند نقاشی‌های دست سازی و جذابی هستند که در انیمیشن‌ها مشاهده می‌کنید. در نهایت باید گفت که اگر از طرف‌داران موسیقی و بازی‌های آرامش بخش هستید، تجربه این عنوان را از دست ندهید.

بازی We Are Ofk عنوانی در سبک داستانی و ماجراجویی است. این بازی حجم تبلیغی برای یک گروه موسیقی با نام Ofk را داشته و شامل داستان شروع مسیر و رسیدن به موفقیتشان می‌شود. همچنین در جریان تجربه بازی، می‌توانید به ترانه‌های زیبایشان گوش داده و خود را برای مدتی در نقش اعضای گروه قرار دهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rhapsody A Musical Adventure و Journey را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی We Are Ofk برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 (SP1+)
Processor: 2.6 GHz Dual Core or similar
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 750 or similar
DirectX: Version 10
Storage: 14 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 or later
Processor: 3.0 GHz Quad Core i5 or similar
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1050 or similar
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی We Are Ofk
بازی We Are Ofk
بازی We Are Ofk
بازی We Are Ofk
بازی We Are Ofk

نوشته دانلود بازی We Are Ofk برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari