دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو Player First Games با انتشار یک تیزر اعلام کرد شخصیت ریک سانچز از انیمشین محبوب Rick and Morty، به عنوان شخصیت جدید MultiVersus به این بازی اضافه می‌شود. متاسفانه سازندگان زمان دقیقی را برای این موضوع اعلام نکردند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
زمانی که میزان محبوبیت و موفقیت تجاری مجموعه Super Smash Bros را بررسی می‌کنیم، به این نکته پی می‌بریم که داشتن چنین آی‌پی قدرتمند و تاثیر گذاری برای هر ناشر و سازنده‌ای آرزو است و طبیعی است در این میان شاهد عرضه بازی‌هایی که از سبک و سیاق خاص این مجموعه، طراحی‌های چشمنواز آن و استفاده از کارکترهای محبوبی که برای بسیاری از مخاطبان خاطره سازی کرده‌اند، بهره ببرند. مدتی پیش بازی MultiVersus ساخته Player First Games توسط کمپانی Warner Brothers روانه بازار شد. این بازی با الهام از Super Smash Bros شخصیت‌های معروف وارنر را گرد آورده بود و توانست با استقبال مخاطبان مواجه شود.
یکی از مورادی که بازیکنان نسبت به آن گله‌مند بودند، تعداد کم مبارزان بازی و سخت و طاقت فرسا بودن فرآیند آزاد کردن هر کدام بود، هر چند هدف از مورد دوم ترغیب مخاطب به استفاده از پرداخت‌های درون برنامه‌ای است اما، سازندگان وعده دادند مورد اول با گذر زمان حل شود. در همین راستا روز گذشته شخصیت ریک سانچز از انیمیشن محبوب Rick and Morty به عنوان شخصیت جدید MultiVersus معرفی شد. به گفته سازندگان ریک یکی از شخصیت‌هایی است که مانند باگز بانی و تام و جری از سلاح‌های دور برد استفاده می‌کند و به کمک سلاح‌های فضایی و تجهییزات عجیب و خاص خود می‌تواند پیروز میدان باشد. متاسفانه اعلام کلیدی درباره این شخصیت نظیر حملات منحصر به فرد، زمان عرضه و حتی یک گیم‌پلی کوتاه در دسترس نیست.
مالتی ورسز هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari