شرکت سونی با انتشار ویدیو رسمی از انتشار نسخه کامپیوتر بازی Spider-Man: Miles Morales در پاییز امسال خبر داد. تریلر جدید نشان می‌دهد که راه طولانی برای تجربه ماجراجویی مایلز مورالس نداریم و به‌زودی می‌توانیم تار زدن در آسمان شهر را شروع کنیم. در حالی که تاریخ عرضه دقیق بازی اعلام نشده، اما جزئیات تازه‌ای در مورد ویژگی‌های نسخه کامپیوتر دریافت کردیم.

انتشار بازی Marvel’s Spider-Man برای کامپیوترهای گیمینگ اتفاق مهمی بود که بالاخره مرد عنکبوتی را به این پلتفرم بازگرداند. سونی موقع اعلام خبر انتشار بازی اسپایدرمن برای PC، نوید انتشار Miles Morales که نسخه فرعی و جداگانه از بازی اول است را داد و این اثر قرار است به‌زودی عرضه شود. مایلز موارلس به‌عنوان نوجوانی که پا جای پیتر پارکر قرار داده، ماجراجویی تازه‌ای را آغاز می‌کند. بازی جدید قرار است روی هر دو پلتفرم استیم و اپیک گیمز استور به فروش برسد.

Spider-Man: Miles Morales کامپیوتر

انتشار Spider-Man: Miles Morales برای کامپیوتر

Spider-Man: Miles Morales یک بازی جداگانه و مستقل بود که وقایع پس از اتمام مارول اسپایدرمن را دنبال می‌کند. این بازی نسخه زمستانی منهتن نیویورک را نشان می‌دهد که گوشه‌هایی از آن را در بازی اول دیدیم. مایلز نیز اکثر قابلیت‌های اصلی پیتر پارکر را دارد و کنترل آن نیز تقریباً به همان شکل است. البته نحوه تعامل او با جهان وسیع و آزاد بازی متفاوت است و همچنین قابلیت‌های ویژه‌ای برای او در نظر گرفته شده است که می‌توانید با پیشرفت در بازی آن‌ها را کسب کنید و جنگیدن با دشمنان را لذت‌بخش‌تر کنید.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که مایلز، به‌صورت اتفاقی Rhino را آزاد می‌کند. از آنجایی که پیتر پارکر در شهر حضور ندارد، این مایلز است که باید از شهر در مقابل دشمن محافظت کند. مکانیسم تازه‌ای به نام اپ اسپایدرمن طراحی شده و مردم شهر هر زمان که به کمک نیاز داشته باشند، از طریق اپ به مایلز متصل می‌شوند. تریلر جدید فضایی سینمایی دارد و لباس‌های مخصوص مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد که مربوط به این بازی هستند. پورت کامپیوتر Spider-Man: Miles Morales با کمک استودیو Nixxes توسعه یافته و انتظار می‌رود که کیفیت پورت بازی مشابه مارول اسپایدرمن باشد.

انتشار Spider Man برای کامپیوتر رکوردهای مختلفی را جابه‌جا کرد و مادسازها نیز مانند همیشه دست به کار شدند. ماد چهره اصلی پیتر پارکر Spider Man به‌تازگی منتشر شده که چهره اصلی این شخصیت مربوط به نسخه PS4 را بازی می‌گرداند. شرکت سونی با انتشار تیزر کوتاه، صفحه دانلود Spider-Man: Miles Morales در استیم و اپیک گیمز استور را آنلاین کرد و می‌توانید اطلاعات بیشتری با مراجعه به آن‌ها به دست بیاورید.

منبع: PCGAMESN

نوشته پورت کامپیوتر Spider-Man: Miles Morales این پاییز منتشر می‌شود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari