تنها در ۲۴ ساعت اولیه
Modern Warfare 2 هنوز به طور رسمی منتشر نشده، اما تست بتای آن تقریبا ۱۶۰ هزار بازیکن همزمان در اولین روز خود در پلتفرم استیم ثبت کرده است.
البته، این تنها کسری از بازیکنان است چرا که نسخه بتا برای کاربران پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان و سری ایکس نیز عرضه شده است. اما این نشانه خوبی از علاقه بازیکنان به عنوان را نشان می‌دهد که قبل از انتشار رسمی آن در ۲۸ اکتبر، حاضرند بازی را تست کنند.
نسخه بتای Modern Warfare 2 در حال حاضر در صدر نمودارهای Trending Games و Popular Releases سایت SteamDB قرار گرفته است و دارای بازیکنان همزمان بیشتری نسبت به آثار شناخته شده مانند Dead by Daylight و الدن رینگ دارد.
جالب اینجاست که اوج بازیکن همزمان آن با ۱۶۴,۲۵۸ بازیکن، بالاتر از میزان اوج بازیکنان ثبت شده برای FIFA 22، Resident Evil Village و Battlefield 2042 تاکنون است. برای بازی‌ای که هنوز منتشر نشده، آمار بسیار خوبی به دست آمده است.
با این حال، نسخه بتای کاملی نبوده و خرابی‌ها و کدهای خطای Modern Warfare 2 در حال حاضر باعث ایجاد مشکلاتی به‌ویژه برای بازیکنان پی‌سی و ایکس‌ باکس شده‌اند. اکتیویژن و اینفینیتی وارد پیش از این اعلام کرده بودند که انتظار چه چیزی را در فاز بتای Modern Warfare 2 داشته باشیم:
تجربه پر انرژی بخش چندنفره که فراتر از 6v6 رایج خواهد رفت، درکنار انواع نقشه‌ها با طراحی دقیق در ابعاد مختلف و مجموعه‌ای به همان اندازه چشمگیر از مُدها، تجربیات پیشرفت بازیکن و جنبه‌های دیگر.
برای آزمایش نسخه بتا، جوایزی درون بازی دریافت خواهید کرد و کسانی که نسخه Vault مدرن وارفر ۲ را پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند از جوایزی که همراه با آن در طول این آزمایش بتا ارائه می‌شود، استفاده کنند.
کانتر استرایک اما ویجیاتو در مقابل شماست
تماشا از یوتیوب ویجیاتو
مقایسه غلطه اوپن بتا فریه ولی بتلفیلد نه
معلومه سی اس گو هم از هردو بازیکنا بیشتری داره چون فریه
اخی
بتای یه بازی بازیکناش بیشتر از یه بازی کامل بتل رویاله
:)))))
بتلفیلد:آقای شگفت انگیز دارک
می گم وقتی عرضه بشه چطوری می تونیم به نسخه های دیجیتالش دسترسی پیدا کنیم؟آخه همه اش مال ریجن عربی هستش و نمی دونم می تونه روی بقیه ی ریجن ها هم بالا بیاره یا نه
مگه اصلا بتلفیلد رو کسی بازی می‌کنه ؟
خب معلومه کالاف دیوتی طرفداراش از بتلفیلد بیشتر است.
بازی خوبیه تو مرحله بتا و امیدوارم تو عرضه اصلی بهتر ظاهر شه من خودم مولتی بیشتر دوس دارم و یه کم از مدرن ۲۰۱۹ کمتر روونه بازی ولی از ونگارد و کلد وار ۱۰۰ – ۰ بهتره
ایموشنال دمیج 🤣
چگونه فیلم‌ها سوار قطار شدند و هرگز از آن پیاده نشدند؟!
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه متوسط

source

توسط funkhabari