دانلود بازی Tower Princess برای کامپیوتر

بازی‌های اکشن و پلتفرمر از آن دسته آثاری هستند که به ظاهر ساده و دوست داشتنی بوده، ولی چالش‌های زیادی را برای گیمرها خلق می‌کنند. تنوع و خلاقیت سبک پلتفرمر و ترکیبش با اکشن نفس گیر، آثار به‌یادماندنی زیادی را به ما هدیه داده است. یکی از این عناوین که به تازگی منتشر شده، Tower Princess نام داشته و به دست استودیوی AweKteaM ساخته شده است. این بازی بر خلاف اکثر آثار درون ژانر خود، به صورت سه بعدی دنبال شده و شامل المان‌های روگ لایک نیز می‌شود.

قصه بازی Tower Princess بر اساس فرمول کلیشه و کلاسیک شوالیه و نجات شاهزاده زندانی شده درون برج می‌گذرد. با این حال سازندگان این بازی حس و حال طنز بامزه‌ای را به این فرمول تزریق کرده تا آن را از تبدیل شدن به یک کلیشه نجات دهند. شما به عنوان شوالیه شجاع، نه تنها باید به قلعه مورد نظر سفر کرده، با اژدهای خطرناک مبارزه کرده و شاهزاده را نجات دهید، بلکه باید با موفقیت قلب شاهزاده را نیز به دست بیاورید. برای این کار، تعدادی فعالیت تعیین شده که شاهزاده را راضی می‌کنند.

این موارد پایانی برای خلاقیت بازی Tower Princess نبوده و بیش از 15 شاهزاده خانم متفاوت برای روبرو شدن در بازی قرار گرفته و 30 مدل دشمن مختلف نیز در مسیرتان سبز می‌شوند. تمام مراحل بازی به شکل متفاوت و تصادفی ایجاد شده و هیچ تجربه‌ای مانند دیگری نخواهد بود. در کنار این موارد، امکان ارتقا دادن شخصیت اصلی، انجام مینی گیم و پیدا کردن آیتم‌های مخفی نیز جزوی از بدنه بازی است. اگر به دنبال یک تجربه به شدت سرگرم کننده هستید، این بازی را از دست ندهید.

بازی Tower Princess عنوانی در سبک اکشن و ماجراجویی روگ لایک است. این بازی به شما کنترل شوالیه‌ای شجاع را داده که باید به قلعه اژدها سفر کرده و شاهزاده زندانی شده را نجات دهد. این مسیر به این سادگی‌ها نبوده و اگر می‌خواهید شاهزاده در پایان عاشقتان شود، باید به انجام فعالیت‌هایی که مورد پسند وی بود بپردازید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cult of the Lamb و Have a Nice Death را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Tower Princess برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
Processor: Intel i3 Processor
Memory: 6 GB RAM
Graphics: ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی Tower Princess
بازی Tower Princess
بازی Tower Princess
بازی Tower Princess
بازی Tower Princess

نوشته دانلود بازی Tower Princess برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari