instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اخیراً، طرفداران حول عملکرد یکی از نقات قوت خاص بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، در دنبالۀ آن، یعنی Senua’s Saga: Hellblade 2، نگرانی‌هایی پیدا کرده بودند.
صداگذاری بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یکی از بزرگترین دلایل موفقیت این عنوان بود و به همین خاطر، زمانی که بین دنبالۀ بازی مذکور و Altered AI، یک شرکت فعال در زمینۀ ساخت صدای مصنوعی، ارتباطاتی پیدا شد، بسیاری از طرفداران نسبت به صداگذاری Senua’s Saga: Hellblade 2، نگرانی‌هایی پیدا کردند.
طبق گزارش خبرگذاری استرالیایی news.com.au، تکنولوژی کمپانی Altered AI به مشتریان خود اجازۀ انتخاب از بین چندین بازیگر مجازی را می‌دهد و لحن، احساسات و دیگر موارد آن‌ها را برای ساخت یک صدای مصنوعی سفارشی دستخوش تغییر می‌کند. ظاهراً بازی‌هایی چون The Ascent، از این تکنولوژی استفاده کرده‌اند. بر اساس این گزارش، به نظر می‌رسید که استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) نیز یکی از این مشتریان شرکت مذکور است، ولی جزئیات دقیق‌تر این همکاری مشخص نشده بود.
اما اکنون جزئیات آن فاش شده است. نینجا تئوری به یکی از طرفداران نگران حول این موضوع در توییتر پاسخ داد:
جهت شفاف‌سازی بگویم که ما از این تکنولوژی هوش مصنوعی تنها برای محتویات Placeholder استفاده می‌کنیم تا در مراحل اولیۀ توسعه، به درک ما از زمان‌بندی و جایگذاری [صداها] کمک کند. در آخر، از صداگذاری‌های واقعی استفاده خواهیم کرد که منشأ جان بخشیدن به روایت‌های ما هستند.
بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای PC و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن تعیین نشده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
«در آخر، از صداگذاری‌های واقعی استفاده خواهیم کرد که منشأ جان بخشیدن به روایت‌های ما هستند»
👌
جف گراب گفته هلبلید نیمه دوم 2023 میاد
قراره حسابی استارفیلد رو تو گیم اواردز به چالش بکشه
کاش کلمه Placeholder رو برای ترول های بی سواد توضیح میدادید تا دچار خوددرگیری نشن ✋
شما گیم پلی بدی کافیه …………. آنقدر صحبت کردن
نداره .
اوووووووف
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari