حماسه‌ای بزرگ‌تر از قبل
فصل دوم سریال وایکینگ ها: والهالا (Vikings: Valhalla) در دست ساخت قرار دارد و اکنون اولین تریلر از آن پخش شده است. 
Vikings: Valhalla صد سال پس از اتفاقات سریال اصلی جریان دارد و ما در آن شاهد حضور سم کورلت (Sam Corlett) در نقش لیف اریکسون (Leif Eriksson) هستیم. لیف اریکسون یک کاوشگر مشهور در تاریخ واکینگ‌ها محسوب می‌شود که 5 قرن زودتر از کریستف کلمب آمریکا را پیدا کرده بود. 
جب استوارت (Jeb Stuart) با سابقه ساخت Die Hard و The Fugitive، خالق این اسپین آف است. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی، نویسنده و شوارنر نیز در ساخت سریال وایکینگ ها: والهالا نقش دارد. استوارت درباره فصل جدید گفته بود که با ماجراجویی‌های حماسی‌تر و بزرگ‌تر از قبل طرف خواهیم بود. تریلر منتشر شده را از اینجا تماشا کنید.
در Vikings: Valhalla شاهد شخصیت‌های تاریخی دیگری مثل فریدیس اریکسدوتر (Freydis Eriksdotter) با بازی فریدا گوستاوسون، هارالد هاردرادا با بازی لئو سوتر و ویلیام فاتح، شاه نروژ و یکی از نوادگان رولو، خواهیم بود. لورا برلین، بردلی فریگارد، یوهانس هاوکور یوهانسون و دیوید اوکس دیگر بازیگران این اسپین آف هستند.
فصل دوم سریال وایکینگ ها: والهالا (Vikings: Valhalla) در سال ۲۰۲۳ پخش می‌شود ولی اطلاعاتی از زمان پخش فصل سوم منتشر نشده است. 
نقد فیلم پینوکیو
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
خود اصلیش هم محتوایی نداشت صرفا جذابیتش به خشونت و خیانت های پی در پی و روابط فیلم ترکیه ایی
من وایکینگز اصلی رو ترجیح میدم با راگنار لاث بروک
فصل اول که خیلی خوب بود
اگه ندیدید پیشنهاد میکنم برید سراغش ، قسمت اول شاید خیلی جالب نباشه ولی کم کم داستان بهتر و کاملتر میشه
چگونه فیلم‌ها سوار قطار شدند و هرگز از آن پیاده نشدند؟!
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه متوسط

source

توسط funkhabari