دانلود بازی Jack Move برای کامپیوتر

بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی یا همان سبک JRPG طرفداران مخصوص خودشان را دارند. این بازی‌ها سبک پرطرفدار نقش‌آفرینی را به شکل متفاوت و پرعمق‌تری ارائه می‌دهند و در کنار داستان قوی، گیم پلی جذابی را که عمدتاً با مکانیک‌های نوبتی و تاکتیکی طراحی می‌شود را در ساختار خود قرار داده‌اند. از معروف‌ترین بازی‌های JRPG در طول تاریخ می‌توان به سری Final Fantasy اشاره کرد. بازی Jack Move از استودیو So Romantic عنوان دیگری در همین سبک و سیاق جذاب بوده که روایت عمیقی را در دنیای سایبرپانکی آینده و مدل‌های پیکسلی ارائه خواهد داد.

شما در این بازی نقش کاراکتری به اسم Noa را خواهید داشت که یک هکر بوده و به تازگی درگیر ماجراهای آدم‌ربایی، قتل و تحقیقات سری و تاریکی شده است. تمامی این ماجراها پس از اینکه پدرش ناپدید می‌شود اتفاق افتاده و حال او باید برای پیدا کردن پاسخ، در دنیایی آینده‌گرایانه و سایبرپانکی وارد ماجراهای پرمخاطره و مهیج شود. در طول این ماجراجویی Noa تنها نخواهد بود و دوستان وفادارش او را همراهی می‌کنند.

گرافیک پیکسلی و دوبعدی بازی در کنار کات سین‌ها و صحنه‌های نمایشی که شباهت زیادی به انیمه‌های ژاپنی دارند از ویژگی‌های جذاب بازی هستند. گیم پلی بازی بر اساس مبارزات نوبتی و تاکتیکی طراحی شده و با تلفیق قابلیت‌های هک کردن آینده‌گرایانه، انواع حمله‌ها و دفاع‌ها را طراحی می‌کند. قابلیت‌های کاراکتر شما با نصب کردن انواع نرم‌افزارها روی کامپیوتر همراه او اضافه می‌شود که در نوع خودش متفاوت و نوآورانه است. روایت داستانی جذاب، دنیای سایبرپانکی و مبارزات نوبتی باعث می‌شود تجربه شما از بازی Jack Move متفاوت، لذت‌بخش و سرگرم‌کننده رقم بخورد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Monster Sanctuary و Final Fantasy VI را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Jack Move برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 and above
Processor: 1.2Ghz
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: 512MB
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی Jack Move
بازی Jack Move
بازی Jack Move
بازی Jack Move
بازی Jack Move

نوشته دانلود بازی Jack Move برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari