تلاش برای رقابت با جیمز باند
Heart of Stone نام فیلم جاسوسی و هیجانی جدید نتفلیکس با بازی گل گدوت (Gal Gadot) است که دیروز اولین تریلر از آن منتشر شد. 
گل گلدوت در نقش ریچل استون (Rachel Stone)، یک مامور سیا است که باید بین سازمان قدرتمند خود و از دست دادن با ارزش‌ترین و خطرناک‌ترین دارایی آن بایستد. جیمی درنان (Jamie Dornan) و آلیا بات (Alia Bhatt) نیز بازیگر دو نقش اصلی دیگر Heart of Stone هستند. 
تام هارپر (Tom Harper) با سابقه ساخت The Aeronauts و Wild Rose، این فیلم را کارگردانی می‌کند. فیلم‌نامه Heart of Stone هم توسط گرگ روکا (Greg Rucka)، از فیلم The Old guard، و آلیسون شرودر (Allison Schroeder)، از فیلم Hidden Figures، نوشته شده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را از اینجا تماشا کنید.
Heart of Stone قرار است اولین قسمت از یک فرانچایز بزرگ باشد و نتفلیکس می‌خواهد با آن به رقابت با مجموعه‌هایی مثل James Bond و Mission Impossible برود. دیگر اعضای تیم بازیگری این فیلم را سوفی اوکوندو، ماتیاس شوایگوفر، جینگ لوسی، پل ردی، جان کورتاجارنا، ماترو سیکونی و آنجلا اسپوزیتو تشکیل می‌دهند. 
تاریخ دقیق پخش Heart of Stone مشخص نیست ولی برای سال ۲۰۲۳ برنامه‌ ریزی شده است. 
نقد فیلم پینوکیو
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
تموم شد ؟
خیلی تاثیر گذار بود
خلاصه داستان تمام این فرانچایز :
” گلد گدوت از خواب بیدار میشه صبحونه میزنه بر بدن شیک میره سر کار بدون قطره ای خونریزی از خودش همه رو میکشه ویلن رو میزنه برنده میشه ”
نمیاد فمنیست افراطی که فهمیده نمیتونه جای شخصیت های مرد رو توی فیلم های اکشن بگیر حالا میخواد از خودش خودی نشون بده
چگونه فیلم‌ها سوار قطار شدند و هرگز از آن پیاده نشدند؟!
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه متوسط

source

توسط funkhabari