اواخر این ماه منتشر می‌شود
A Plague Tale: Requiem یک تجربه کاملاً اساسی و پر محتوا خواهد بود. همانند نسخه پیشین، مطمئنا یک تجربه خطی و متمرکز خواهد بود (اگرچه در چندین زمینه گسترش یافته، از جمله محیط‌های آن که بزرگ‌تر شده‌اند)، اما در مورد مدت زمان مورد نیاز برای اتمام آن، با یک بازی بسیار طولانی طرف خواهیم بود.
کوین پینسون، طراح ارشد مراحل بازی، در مصاحبه‌ای با مجله PLAY که در شماره ۱۹ آن درج شده، تایید کرد که Requiem تقریبا ۱۵ تا ۱۸ ساعت به طول خواهد انجامید. نسخه قبلی آن، A Plague Tale: Innocence در حدود ۹ تا ۱۰ ساعت به پایان می‌رسید، بنابراین در این حوزه یک جهش بزرگ ایجاد شده است.
پینسون همچنین توضیح داد که استودیو سازنده Asobo بیشتر از آنکه دنبال طولانی‌تر کردن مدت زمان بازی باشد، بر سرعت بازی تمرکز کرده تا مطمئن شود که محتوای پُرکننده (Filler) نداشته باشد و بی‌خود و بی‌جهت طولانی نشده باشد.
این موضوع در رابطه با سرعت [بازی] است، هیچ پُرکننده‌ای وجود ندارد، هیچ الزامی وجود ندارد که آن را طولانی‌تر کنیم. Focus Entertainment ما را تشویق کرد تا برای داستانی که می‌خواهیم تعریف کنیم، هر مدت زمانی که دوست داریم برای بازی تنظیم کنیم. بنابراین هدف ما یک ساعت مشخصی نیست. در زمان طراحی ابتدایی به چنین چیزی توجه نمی‌کنیم. ما یک تیم کوچک متشکل از ۷۰ نفر هستیم، بنابراین باید در انتخاب‌هایمان کاملا حساب‌شده عمل کنیم.
بازی دنباله A Plague ‌Tale: Innocence محسوب می‌شود و در آن شاهد ادامه ماجراجویی‌های آمیسیا و هوگو هستیم که تلاش می‌کنند زندگی جدیدی را شروع کنند. در واقع از نظر زمانی حوادث بازی ۶ ماه پس از رخدادهای نسخه قبل است. پیش‌تر در مطلب «هر آنچه که باید از بازی A Plague Tale: Requiem بدانید» بیشتر درباره این بازی توضیح داده بودیم.
A Plague Tale: Requiem اواخر مرداد ماه گلد شد و پروسه ساخت آن رسما به پایان رسید. این عنوان در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، پی‌سی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در همین رابطه اخیرا گفته شده بود که بازی برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر نخواهد شد.
کانتر استرایک اما ویجیاتو در مقابل شماست
تماشا از یوتیوب ویجیاتو
به شخصه از بازی های دوران قرون وسطی به شدت خوشم میاد و فکر میکنم این دوره تاریخی ظرفیت ساخت بازی های بیشتری هم داره
چگونه فیلم‌ها سوار قطار شدند و هرگز از آن پیاده نشدند؟!
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه متوسط

source

توسط funkhabari