دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گفته اعضای استودیو Asobo مدت زمان گیم پلی A Plague Tale Requiem حدودا ۱۵ الی ۱۸ ساعت است که بسیار طولانی‌تر از نسخه اول مجموعه است. محیط‌ها بازی نیز بزرگ‌تر و گسترده‌تر هستند و امکان گشت و گذار ذر آن‌ها وجود دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
هر جند بازی A Plague Tale: Requiem درست مانند نسخه اول یک تجربه خطی و داستان محور است اما، بازی در تمامی بخش‌ها گسترده‌تر و پرداخته شده‌تر است و علاوه بر محیط‌ها بیشتر و وسیع‌تر، مدت زمان گیم‌پلی بازی نیز مشخصا بیشتر از نسخه پیشین است. اخیرا آقای کوین پینسون (Kevin Pinson)، طراح ارشد استودیو Asobo با رسانه PLAY magazine مصاحبه‌ای داشته و درباره جنبه‌های مختلف بازی به گفت و گو پرداخته است. به گفته آقای پینسون مخاطبان می‌توانند انتظار حدود ۱۵ الی ۱۸ ساعت گیم‌پلی را از بازی داشته باشند که در مقایسه A Plague Tale: Innocence که حدود ۹ الی ۱۰ ساعت گیم‌پلی داشت، یک گام بزرگ محسوب می‌شود.
آقای پینسون می‌گوید سازندگان می‌توانستند ساعات گیم‌پلی بازی را طولانی‌تر نیز بکنند اما، هدف اصلی آن این مسئله نبوده و ریتم و سرعت بازی در اولویت بوده تا گیم‌پلی بازی با محتواهای تکراری و آزار دهنده پر نشود و بی‌دلیل روایت داستان بازی کش پیدا نکند: “مسئله اصلی ریتم و سرعت است. محتوای تکراری و اضافی در بازی وجود ندارد. ما سعی نکردیم بیشتر از کشش بازی آن را طولانی کنیم. ناشر، Focus Entertainment از ما خواست مدت زمان گیم پلی A Plague Tale Requiem را تا حدی که مطلوب خود ماست، افزایش دهیم تا روایت داستان بازی به نحوه اجسن صورت گیرد. ما هیچ گاه یک ساعت مشخص را برای گیم‌پلی بازی تعریف نکردیم و آن را هدف خود قرار ندادیم. تیم کوچک و متشکل از ۷۰ نفر است پس باید تک تک انتخاب‌های ما دقیق و حساب شده باشد.”
A Plague Tale: Requiem بیست و ششم مهر ماه برای PS5 ،Xbox Series X/S، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییج از طریق کلود عرضه می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari