دریافت رده بندی سنی از کره جنوبی
اخبار و شایعات زیادی درباره نسخه جدیدی از سایلنت هیل (Silent Hill) وجود دارد و اکنون یک بازی از این مجموعه در کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرده است. 
این عنوان با نام Silent Hill: The Short Message در کره جنوبی رده بندی سنی دریافت کرده است. از UNIANA به عنوان ناشر این بازی نام برده شده، شرکتی که بازی‌های کونامی را در این کشور عرضه می‌کند. بنابر شایعات چند پروژه مختلف از این مجموعه در دست ساخت قرار دارد و مشخص نیست که این رده بندی سنی متعلق به کدام یک است. 
یکی از این پروژه‌ها، ریمیک Silent Hill 2 است که توسط استودیو Bloober Team در دست ساخت قرار دارد. چند هفته پیش نیز تصاویری از دمو داخلی استودیو برای این بازسازی لو رفته بودند. پروژه دیگر یک بازی اپیزودیک از Silent Hill است که شامل داستان‌های ترسناک کوتاه‌تر خواهد بود. 
احتمالا پروژه سوم یک بازی انحصاری برای پلی استیشن ۵ است که می‌تواند بازی پرحاشیه Abandoned باشد. نکته جالب این است که این بازی توانایی ارسال پیامک یا SMS واقعی به بازیکنان را دارد، ویژگی خاصی که بخشی از پروژه کوجیما بود. چند ماه پیش نیز یک لیکر معتبر تصاویری از این بازی لو داده بود که جزئیات زیادی داشتند.
دریافت رده بندی سنی یک بازی به معنی آن است که در مراحل پایانی توسعه قرار دارد. از این رو احتمالا بازی جدید Silent Hill در ماه‌های آینده روانه بازار خواهد شد.
من که امیدی ندارم. همون بهتره منتظر بازی جدید کیچیرو تویوما باشیم
هم خبره خوبیه و هم بده
از یه طرف خوبه چون یه نسخه جدید از سری عالی داره منتشر میشه و از یه طرف هم بده چون دیگه کوجیما بازی رو نمیاره و به احتمال زیاد این استدیو مثل هنگر ۱۳ بدلیل کمی آشنا نبودن با سری ممکنه بار اول خراب کنن
این استودیو بدون کوجیما هیچ کاری از پیش نمیبره:)))))
خبر خوبیه،ادمو خوشحال میکنه ولی وقتی به این فکر میکنی که کوجیما نیست بالا سر پروژه میخوره تو ذوقت!🥲
وقتی که کوجیما بالای سر ساخت بازی نیست
امیدی به اینکه بازی مثل سری های قدیم بشه نیست
از اون ور کونامی اوضاعش بد خرابه
زیاد امیدی به نسخه جدید یا ریمیک نسخه دوم ندارم
نسخه جدید که بدون حضور کوجیما و وضعیت نا به سامان این روز های کونامی چندان چنگی به دل نمیزنه
در مورد ریمیک هم بنظرم واقعا نیازی نیست ؛ این بازی واقعا کم و کاستی زیاده نداره و مثل یه تاج زیبای قدیمی تو دل یه موزه است که با وجود تمام زیبایی که داره امروز قابل استفاده نیست و اگرم بخوایم تو ظاهرش تغییری ایجاد کنیم و دوباره ازش استفاده کنیم اون زیبایی واقعی و اصالتش از بین میره
دقیقا مثل همین جواهر سایلنت هیل ۲ هم بازی ایه که اگه یه ریمیک محافظه کارانه ازش ساخته بشه و مثل the last of us part 1 تغییرات زیادی در زمینه گیم پلی ایجاد نشه قطعا مخاطب های امروزی هم نمیتونن باهاش ارتباط برقرار کنن و گیم پلی منسوخ شده اش جذابیتی تو سال ۲۰۲۳ نداره..
از طرف دیگه اگه مثل resident evil 2 remake باز آفرینی های پایه ای ایجاد بشه و گیم پلی و بخشی از داستان به کل دست خوش تغییر بشه دیگه اون حس یونیک و جذاب بازی اصلی رو در مخاطب ایجاد نمیکنه و تفاوت زیادی با re2r یا ریمیک دد اسپیس نداره
این دو راهی ایه که سازندگان برای از زیر خاک در آوردن بازی های قدیمی توش گرفتار میشن و اگه با دقت انتخاب نکن با واکنش شدید طرفدار ها روبرو میشن
هایپ در مجاورت امیدواری برای نا امید نشدن:)
در حسرت ریمیک سایلنت هیل ۱ خواهم مُرد
اما تا زمانی که کوجیما، تیم سایلنت، یا کیچرو تویاما توی روند ساخت نباشن امیدی به سایلنت هیل ندارم
طرفدار های سایلنت هیل امروز جشن میگیرن😂
یک واعظ، سایبورگ و لوسیفر به بار می‌روند
استارلینک یک دروغ بزرگ به کاربران ایرانی

source

توسط funkhabari