دانلود بازی Candy Crush Jelly Saga برای اندروید

بدون پیش گفتار، بازی جدید و خوشمزه Candy Crush Jelly Saga را خدمت طرفداران عنوان های پازلی معرفی می کنیم! چندی پیش بود که بازی سرگرم کننده Candy Crush Saga را در پارسی گیم منتشر ساختیم، بازی بی نظیری که می توانست برای مدت بسیاری کاربران خود را سرگرم کند، اکنون از همان استدیو، گیم پلی شگفت انگیزی منتشر شده که می تواند جایگزین خوبی برای دیگر بازی های پازلی باشد.

برای گذر از مراحل و پشت سر گذاشتن ماموریت های متنوع به جز تعداد حرکات، محدودیت دیگری برای بازیکنان وجود نخواهد داشت. یکی از نکات مثبتی که می تواند کاربران بسیار را به Candy Crush Jelly Saga بکشاند، محیط رنگارنگ و جذابی است که با جزئیات مناسب همراه شده. انوان مختلفی از سطوح توسط توسعه دهندگان طراحی شده اند که برخی از آن‌ها شاید بتوانند افراد را عصبی نمایند چرا که بسیار سخت بوده و از الگوی خاصی برخوردار است.

بی تردید می توان گفت که این قدرت های ویژه و یا همان یو پی اس است که می تواند در شرایط بحرانی و زمانی که شما تنها به یک خانه برای پیروزی نیاز دارید، به کمکتان آمده و لبخند رضایت را بر روی لبانتان جاری کند.

ویژگی های کلیدی بازی Candy Crush Jelly Saga

  1. چیزی بیش از 1000 سطح ژله ای جذاب
  2. حالت های متنوع برای بازی و سرگرم شدن
  3. تقویت کننده های فوق العاده
  4. امکان اتصال به شبکه های مجازی برای اشتراک امتیاز
  5. امکان همگام سازی با دستگاه های مختلف
  6. محیطی رنگارنگ و فوق العاده جذاب

بازی Candy Crush Jelly Saga هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Candy Crush Saga و Candy Crush Soda Saga را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Candy Crush Jelly Saga برای اندروید با ترافیک نیم بها همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

Candy Crush Jelly Saga
Candy Crush Jelly Saga
Candy Crush Jelly Saga
Candy Crush Jelly Saga

نوشته دانلود بازی Candy Crush Jelly Saga برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari