دانلود بازی Roadwarden برای کامپیوتر

همیشه یک مرز مشخص بین داستان سرایی و گیم پلی در بازی‌های ویدیویی وجود داشته است. حتی داستان محورترین بازی‌های دنیا نیز باید یک گیم پلی سرگرم کننده برای مخاطب ایجاد کرده تا حوصله‌اش از دیالوگ‌ها و لحظات خسته کننده داستان سر نرود. با این حال برخی استودیوهایی که اهمیت زیادی برای داستان سرایی قائل هستند، ترجیح می‌دهند که گیم پلی را کنار زده و تنها روایت را هسته اصلی بازی قرار دهند. بازی Roadwarden از استودیوی Moral Anxiety Studio نیز یکی از همین عناوین است.

Roadwarden را می‌توان یک بازی نقش آفرینی متنی نام گذاری کرد. شما کنترل شخصیتی را از طریق متن به دست می‌گیرید که وظیفه دارد تا وارد منطقه‌ای جادویی پر از هیولاهای خطرناک، فرقه‌های مذهبی و داستان‌های فانتزی دیگر شود و از دنیایش محافظت کند. Roadwarden دقیقاً همان تجربه آشنای بازی‌های نقش آفرینی معروف را این بار در قالب یک بازی متنی برایتان خلق می‌کند و به قدری در مسیر موفق است که حتی متوجه نمی‌شوید که تنها در حال خواندن یک کتاب دیجیتالی هستید.

هیولاها، جادو، مسافرخانه‌های دنج و باصفا و گرافیک پیکسلی، تمام چیزهایی هستند که Roadwarden را تبدیل به یک سفر حماسی در دنیایی فانتزی کرده‌اند. در مکالمات باشخصیت‌های داستان، شما توانایی انتخاب لحن صحبت و دیالوگ‌هایی را دارید که شما را به مسیرهای مختلفی هدایت خواهند کرد. تمام کردن این بازی همانند خواندن یک کتاب فانتزی عمیق، ده‌ها ساعت از شما وقت می‌گیرد. پس اگر به دنبال یک عنوان نقش آفرینی به شدت متفاوت هستید، این بازی را از دست ندهید.

Roadwarden عنوانی در سبک نقش آفرینی و رمان گرافیکی است. این یک بازی تمام متنی بوده که در آن خبری از کاراکترها و اکشن‌های بصری نیست. پس شما باید همانند یک کتاب، متون مختلفی را خوانده و داستان را دنبال کنید. این موضوع باعث خلق یک تجربه متفاوت و البته بسیار سرگرم کننده شده که ارزش امتحان کردن دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Little Witch in the Woods و Lacuna را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Roadwarden برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10/7/8/8.1/XP/Vista (32 or 64 bit)
Processor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia 260 GTS or Radeon HD 4850 – 512 MB of VRAM or equivalent
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10/7/8/8.1 (64bit)
Processor: 2.66GHz Intel Core i7
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 460 GTX / Radeon 5770 – 1 GB of VRAM or equivalent
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی Roadwarden
بازی Roadwarden
بازی Roadwarden
بازی Roadwarden
بازی Roadwarden

نوشته دانلود بازی Roadwarden برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari