سرمربی تیم ملی نجات غریق با ابراز امیدواری بالا نسبت به مدال‌آوری این تیم در مسابقات قهرمانی جهان گفت: به جرات می‌گویم که قویترین تیم را عازم این رقابت‌ها کرده‌ایم. 
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق مردان در مورد شرایط این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان گفت: تیم در شرایط خوبی قرار دارد به خصوص که برای اولین بار با پنج مرحله اردوی آمادگی آماده حضور در این رقابت ها شد. کیفیت اردوها مرحله به مرحله بالاتر رفت و این موضوع در روند آماده سازی ملی پوشان تاثیر مثبت داشت و کمک کرد تا تیم کامل و پرقدرت داشته باشیم.
وی که اولین مدال (طلا) نجات غریق ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان را در اختیار دارد در مورد شرایط مدال آوری ملی پوشان در مسابقات پیش رو خاطرنشان کرد: مسابقات به خاطر کرونا با وقفه دو ساله برگزار می شود و ایران با ترکیب کامل در بخش ملی شرکت می کند. با شرایطی که ملی پوشان دارند قطعا می توانیم در این رقابت ها صاحب مدال شویم.
سرمربی تیم ملی نجات غریق تاکید کرد: به جرات می گویم که در بخش مردان و بانوان قویترین تیم ملی عازم مسابقات قهرمانی جهان شده است. 
وی در مورد شرایط دیگر کشورهای شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان و اینکه «آیا شناختی از آنها دارید؟»، گفت: رقابت کشورهای مختلف در ادوار مختلف مسابقات و رکورد آنها را بررسی و آنالیز کرده ام. برخی پیشرفت نسبی داشتند و برخی هم دچار افت شدند که کرونا بی تاثیر در آن نبوده است.
ناظری تاکید کرد: مسابقات قهرمانی جهان رویداد خیلی بزرگی در رشته نجات غریق به حساب می آید که تمام کشورها با قدرت در آن شرکت می کنند. خوشبختانه از وضعیت تیم ها شناخت نسبی دارم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط funkhabari