copy
به انتشار قسمت جدید بازی خدای جنگ تنها چند هفته دیگر باقی مانده است و طرفداران بیش از هر بازی دیگری برای آن هیجان زده هستند. به تازگی در مصاحبه‌ای رایان هرست (Ryan Hurst)، بازیگر نقش ثور در God of War Ragnarok در مورد تصویری که از این شخصیت دارد و اینکه چگونه سعی کرد جنبه انسانی خود را به روشنی در نقش خود نشان دهد، صحبت کرد. در این صحبت‌ها او همچنین به شخصیت‌های دختر و همسر ثور و نقش آن‌ها در تصمیمات ثور اشاره کرده است.
در این مصاحبه رایان هرست در مورد اینکه چگونه ثور یک مرد بزرگ است و چگونه او فقط یک خدا نیست، بلکه یک جنبه انسانی منحصر به فرد نیز دارد صحبت کرد. این بازیگر اشاره کرد که در طول بازی، بازیکنان با مشکلات و روابط ثور با پدرش، اودین، و همسر و دختر ثور برخورد خواهند داشت و آن‌ها را بررسی خواهند کرد. درست مانند موضوعی که بازیکنان در مواجه با شخصیت بالدور (Baldur) در بازی God of War 2018 مشاهده کردند.
رایان هرست همچنین اشاره کرد که اعضای تیم استودیو سازنده بازی سانتا مونیکا (Santa Monica) برای تحقیق در مورد اسطوره‌های اسکاندیناوی، که بازی بر اساس آن ساخته شده است، حتی به مدرسه و کالج‌های قدیمی اسکاندیناوی سفر کرده‌اند تا اطلاعات دقیق‌تری از شخصیت‌های بازی داشته باشند و داستان را همانگونه روایت کنند که در آن زمان بوده است. بازیکنان طرفی از چهره ثور را می‌بینند که معمول نیست، مانند مشکلات اعتیاد الکلی او و تلاش برای ترک آن. برداشت این بازیگر از این موضوع پرتره‌ای از خدایی است که تلاش می‌کند تا حد امکان انسان باشد.
با توجه به این اطلاعات، می‌توان حدس زد که ثور نقش مهمی در بازی خواهد داشت، حتی اگر زمان زیادی برای نمایش آن نباشد. همچنین می‌توان حدس زد که بازیکنان بیش از یک بار با او مبارزه خواهند کرد، درست مشابه مبارزات با بالدور در قسمت قبل.
طبق افسانه‌های اساطیر اسکاندیناوی، همسر ثور سیف (Sif) نام دارد که به پیامبری با نام سیبیل (Sibyl) نیز معروف است. با این همه در بیشتر داستان‌هاو افسانه‌ها به او با عنوان سیف یاد می‌شود. در اساطیر بیشتر سیف با عنوان دوست داشتنی ترین زن با موهایی از طلا توصیف شده است. البته طبق داستان‌ها عهد بستن او با ثور تنها یک ازدواج از پیش ترتیب داده شده بوده است و هیچ اطلاعات بیشتر و دقیقی در مورد رابطه این زوج  وجود ندارد.
دختر ثور، ترود (Thrud)، الهه قدرت، درختان، گل‌ها و سبزه‌ها است. نام او در زبان اسکاندیناوی قدیم به معنای قدرت است و اتفاقاً نام یکی از والکیری‌هایی است که در والهالا به اینهرجار (Einherjar) خدمت می‌کرده است. با این اطلاعات نحوه به تصویر کشیدن و برخورد استودیو سانتا مونیکا با ثور در God Of War Ragnarok واقعاً جالب خواهد بود.
نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا استودیو سانتا مونیکا موفق خواهد شد شخصیت اصلی ثور را در این بازی به نمایش بگذارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari