instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) قرارداد انتشار بازی «ساختارشکن و اکشن ماجراجویی» کمپانی People Can Fly، یعنی Project Dagger را فسخ کرده است.
شرکت People Can Fly، سازندۀ بازی Outriders، در سه‌شنبۀ همین هفته این خبر را تأیید کرد و گفت:
شرکت تیک تو اینتراکتیو نامه‌ای طبق توافق طرفین جهت فسخ قرارداد توسعه و نشر برای ما فرستاده است.
این توافق برای بازی Project Dagger بود، یک «آی‌پی اکشن ماجراجویی جدید» که در دو سال گذشته تحت توسعۀ استودیوی نیویورک این توسعه‌دهنده بوده است.
ظاهراً این همان پروژۀ «بسیار جاه‌طلبانۀ ساختارشکن و اکشن ماجراجویی» است که تحت هدایت آقای Roland Lesterlin، کارگردان بازی Just Cause 3، در سال 2020 معرفی شد.
استودیوی مذکور اذعان کرد:
تیک تو اعلام نکرده است که قصد استفاده از اختیار خود برای خرید حقوق مالکیت معنوی محصولات تحت این توافق را دارد.
این یعنی تیم People Can Fly می‌تواند به ساخت بازی ادامه دهد و اظهار کرده که اکنون «مصمم است تا این پروژه را به تنهایی توسعه دهد.»
آقای سباستین ووجکوسکی (Sebastian Wojciechowski)، رئیس شرکت People Can Fly، دربارۀ این قطع همکاری گفت:
فکر می‌کنم با شرایط خوبی این قطع همکاری انجام شود و دلیلی نمی‌بینم که در آینده، برای پروژه‌ای دیگر با تیک تو مشارکت نکنیم.
باور زیادی به پتانسیل Project Dagger داریم و اکنون متعهد هستیم که توسعۀ آن را تحت روند خودناشری ادامه دهیم. این بازی هنوز در مراحل پیش‌تولید قرار دارد و تیم ما اکنون روی کامل کردن سیستم مبارزات، چرخه‌های بازی و تغییر موتور بازی از آنریل انجین 4 به آنریل انجین 5 تمرکز دارد.
متوجه هستم که نشر بازی توسط خودمان هزینه‌هایی به همراه خواهد داشت، اما خودناشری بخشی از استراتژی ما است. البته که در صورت فراهم شدن فرصت تجاری‌ای قانع‌کننده، همکاری با یک ناشر جدید را رد نخواهیم کرد.
شرکت People Can Fly ادعا می‌کند که علاوه بر بازی Project Dagger، شش بازی دیگر نیز در نه استودیوی خود تحت توسعه دارد؛ از قبیل Gemini (با همکاری اسکوئر انیکس)، پروژۀ مفهومی Red، دو بازی واقعیت مجازی و دو عنوان با نام‌های Bifrost و Victoria که قرار است توسط خود این شرکت منتشر شوند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بدید فوکوس یا ۵۰۵ گیمز منتشر کنه
جاست کاز ۳ بهترین فیزیک رانندگی در بین عناوین جهان باز رو داشت. رو دستش ندیدم
همون بهتر که لغو کردن
Just cause 3 واقعا عالی بود
درسته بخش داستانی بازی جذاب نیست اما به شدت اوپن ورلد فان و سرگرم کننده ای داره
گرافیکش هم برای زمان خودش خوب بود
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari