copy
در سکانس حذف شده فیلم Doctor Strange 2 می‌توانید شاهد حضور بدلکارانی باشید که صحنه مبارزه در کامارتاژ را به شکل دیگری نشان می‌دهند!
در واقع قرار بود تا فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness یک اثر ترسناک باشد که از طرفی به اولین اثر در این سبک در دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌شود. با این وجود موردی که در مقابل انجام این کار وجود داشت، این بود که سازندگان باید آن را مناسب گرفتن مجوز تماشای فیلم برای افراد ۱۳ ساله می‌ساختند و این مانع تمامی نقشه‌های خونین سم ریمی (Sam Raimi)، کارگردان این اثر سینمایی می‌شد.
در واقع ریمی که پیش‌تر آثار ترسناک بسیاری از جمله Evil Dead را ساخته بود، پیش از اکران فیلم دکتر استرنج 2 رسما اعلام کرد که قصد دارد تا این اثر را کاملا متفاوت با آنچه که تا به حال در دنیای سینمایی مارول دیده بودیم بسازد. به همین دلیل نیز بسیاری از کاربران منتظر بودند تا صحنه‌های لو رفته بسیاری که در فیلمنامه آن منتشر شده بود را در اثر نهایی هم مشاهده کنند؛ سکانسی مانند بریده شدن سر موردو (Mordu) از زمین ۶۱۶ که در همان ابتدای فیلم قرار بود که اتفاق بیوفتد. با این وجود ماجرا آنطور که انتظار می‌رفت نشد و گرچه ما قتل‌های خونین بسیاری را در این فیلم دیدیم و از المان ترس هم استفاده شده بود، اما در نهایت سکانسی مثل آنچه که در ویدیو زیر می‌توان دید از محصول نهایی حذف شد تا فیلم همچنان برای افراد سن پایین هم قابل تماشا باشد.
در این ویدیو می‌توان صحنه‌ای را مشاهده کرد که در آن واندا به کامارتاژ (Kamar-Taj) حمله کرده و آمریکا چاوز (America Chavez) را می‌خواهد. در فیلم اصلی دیده بودیم که او با شلیک تیرهای قرمز رنگ که به هر مکانی می‌خوردند آن را منفجر می‌کردند، اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) عملا تمام سربازان حاضر را می‌کشد و مجروح می‌کند. اما در این ویدیو، ظاهرا داستان طور دیگری به تصویر کشیده شده است.
در واقع این ویدیو نشان می‌دهد که واندا (Wanda) به سراغ کامارتاژ رفته و به صورت مستقیم و زمینی با سربازان آن مبارزه می‌کند. این صحنه به نسبت آنچه که در اثر اصلی در مبارزه با گروه ایلومیناتی (Illuminati) دیده بودیم به مراتب خشن‌تر است و به همین واسطه نیز منطقی به نظر می‌رسد که سازندگان آن را از محصول نهایی حذف کرده باشند. با این حال، می‌توان گفت که شاید اگر بخش‌هایی از این ویدیو توسط تیم سازنده محدود می‌شد، همچنان راهی برای پخش آن وجود داشت. همچنین باید اظهار کرد که این سکانس مبارزه به مراتب از پرتاب کردن چند گلوله قرمز رنگ که ساختمان‌ها را خراب می‌کند جالب‌تر است و در نتیجه می‌توانست بیشتر نظر مخاطب را جلب کند!source

توسط funkhabari