دانلود بازی Taiji برای کامپیوتر

بازی‌های معمایی از آن دسته سبک‌هایی هستند که مخاطبان خاص خودشان را دارند. بازیکن در چنین عناوینی بیشتر درگیر تفکر و دقت به جزییات می‌شود تا مبارزات اکشن و مکانیک‌های پیچیده گیم پلی، در واقع پیچیدگی توسط بازی در ذهن بازیکن ایجاد می‌شود. استودیوهای مستقل در ساخت بازی‌های پازل و معمایی جذاب بیشتر فعالیت می‌کنند و بازی Taiji از استودیو Matthew VanDevander یکی دیگر از همین عناوین جذاب و معمایی است تا ماجراجویی دوبعدی لذت بخشی را به خوردتان دهد.

گیم پلی بازی به سادگی با کلیک‌های موس شما قابل پیشروی بوده و مکانیک جذابی برای حل معماها نیز در آن گنجانده شده است. دنیای دوبعدی بازی مملو از پازل‌ها و رازهای پنهانی است که برای حل هر کدام باید استراتژی و فکر متفاوتی در سر داشته باشید. تنوع بالایی از مراحل وجود داشته که هر کدام از لحاظ طراحی، ظاهر و سبک و سیاق منحصر به فرد هستند. در طول ماجراجویی خود باید به خوبی به جزییات توجه کنید زیرا گاهی سرنخ‌ها در مکان‌هایی واضح و غیرقابل پیش‌بینی مخفی شده‌اند.

مکانیک گیم پلی بازی با استفاده از کلیک کردن روی بلوک‌های مربعی شکل پیش می‌رود که بسته به نوع مرحله و موانع، هر بار کلیک‌های متفاوتی از سمت شما نیاز دارد. سعی و خطا کردن و امتحان کردن روش‌های مختلف کلید طلایی برای عبور کردن از مرحله‌های متنوع بازی است. سبک و سیاق ساده و پیکسلی آن نیز اجرای بازی را روی تمامی سخت‌افزارها به روانی ممکن می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Little Witch in the Woods و GRIS را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Taiji برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1 64-Bit
Processor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 400 / AMD Radeon HD 5000
DirectX: Version 11
Storage: 350 MB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 (64-bit only)
Processor: Latest AMD or Intel series processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 900 series or RX 400 series
DirectX: Version 11
Storage: 350 MB available space

تصاویری از محیط بازی :

بازی Taiji
بازی Taiji
بازی Taiji
بازی Taiji
بازی Taiji

نوشته دانلود بازی Taiji برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari