شرکت یوبی سافت با نزدیک شدن به زمان عرضه Skull And Bones رسماً تاخیر انتشار آن را چهار ماه به تاخیر انداخت. بازی دزدان دریایی اسکال اند بونز که با الهام از بخش دریانوردی اساسینز کرید طراحی شد، چندین بار مورد تاخیر قرار گرفته و سال‌هاست در دست توسعه قرار دارد. یوبی‌سافت برای انتشار بازی در ماه آبان امسال آماده می‌شد، اما تصمیم گرفته تا تاریخ اولیه را چهار ماه به تعویق بیندازد و بازی جدید را سال آینده میلادی و در تاریخ نهم مارس منتشر کند.

بازی‌های زیادی که قرار بود که در ماه آبان منتشر شوند، به دلایل مختلفی تاخیر خورده‌اند و ماه‌های پایانی سال 2022 تنها به چند اثر بزرگ خلاصه شده است. طبق گفته یوبی‌سافت، تاخیر Skull And Bones به‌منظور حل ایرادات نهایی و ارائه تجربه‌ای بدون مشکل در دستور کار قرار گرفته است. این بازی قرار بود در سال 2018 منتشر شود و چهار سال پس از آن، هنوز هم خبر تاخیر بازی را می‌شنویم. گفتنی است بازی اسکال اند بونز به‌صورت انحصاری از طریق اپیک گیمز استور فروخته می‌شود.

تاخیر Skull and Bones

تاخیر دوباره Skull and Bones

یوبی سافت با انتشار بیانیه‌ای کوتاه، زمان انتشار جدید بازی را اعلام کرد:‌ در حالی که توسعه بازی در این مرحله تمام شده است، زمان اضافه برای پیرایش و پولیش بیشتر بازی و متعادل کردن آن بر اساس بازخوردهای دریافت شده در نظر گرفته شد. این تصمیم درستی برای بازیکنان و تضمین موفقیت بلندمدت بازی، هنگام انتشار در تاریخ نهم مارس 2023 است. این بازه انتشار مناسبی برای این برند جدید و بسیار خاص است».

یوبی‌سافت به نظر موفقیت بازی را حتمی می‌داند و معتقد است که موفقیت آن در بلندمدت هم با تاخیر Skull And Bones تضمین می‌شود. ناشر بازی در ادامه افزود که تصمیم تاخیر بازی برای آن‌ها بسیار سخت بوده و اینکه آن‌ها برای شروع ماجراجویی در اقیانوس و ساخت امپراتوری در قلب دزدان دریایی هیجان‌زده‌اند. درنهایت فرصت پیش‌آمده می‌تواند تجربه بهتری در اختیار بازی‌کنان و طرفداران قرار دارد. توسعه‌دهندگان با ایجاد فرصت پنج‌ماهه، تصمیم به انتشار نسخه آزمایشی هم گرفته‌اند.

افرادی که علاقه‌مند به تجربه بازی اسکال اند بونز هستند، می‌تواند به‌زودی اوپن بتا Skull And Bones را دریافت کنند. این نسخه در اختیار همگان قرار می‌گیرد و نیازی به خرید بازی نخواهد بود. گفتنی است بازی اسکال اند بونز به‌طور کامل آنلاین است و بخش داستانی و تک‌‌نفره حذف شده است. همچنین بازی‌کنان در منطقه‌ای مشابه اقیانوس هند به دریانوردی می‌پردازند و عصر طلایی دزدان دریایی در این بازی نمایش داده می‌شود. با تاخیر Skull And Bones، منتظر انتشار آن در تاریخ 18 اسفند برای کنسول‌های نسل نهم و کامپیوتر باشید.

منبع:‌ VGC

نوشته بازی Skull And Bones به مدت چهار ماه تاخیر خورد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari