copy
به تازگی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) با انتشار ویدیویی کوتاه ضمن رونمایی از تاریخ اکران، رسما بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین در فیلم Deadpool 3 را تایید کرد.
قسمت سوم ددپول با درجه سنی بزرگسال یا به اصطلاح R-Rated، همچنان یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول است که متاسفانه نه در کمیک کان سن دیگو و نه در مراسم D23 Expo هیچ صحبتی از آن به میان نیامده است. با این حال رایان رینولدز طی اقدامی غیرمنتظره سکوت خود را شکست و در ویدیویی کوتاه رسما از بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین خبر داد. او همچنین تایید کرد که فیلم Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳) به پرده سینماها برود.
این تاریخ اکران پیش‌تر نیز خبرساز شده بود، زیرا دیزنی چند روز گذشته تاریخ اکران فیلم جدید استودیو مارول که نه در کمیک کان و نه در رویداد D23 Expo بهش اشاره شده را از ۱۶ فوریه سال ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن سال ۱۴۰۲) به ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳) منتقل کرده و با قرار دادن آن بین دو فیلم Thunderbolts و Fantastic Four، مسیر از پیش تعیین شده دنیای سینمایی مارول را تاحدودی تغییر داده است. حال مشخص شد که این فیلم مرموز Deadpool 3 است و با اکران در سال ۲۰۲۴، رسما پایان دهنده فاز پنجم خواهد بود.
سلام به همه. اول از همه باید بگویم، ما بسیار ناراحتیم که در مراسم D23 Expo حضور نداشتیم، اما مدت زیادی است که سخت روی فیلم بعدی ددپول کار می‌کنیم. من واقعا باید با روحم ارتباط برقرار می‌کردم، زیرا این اولین حضور شخصیت ددپول در دنیای سینمایی مارول است و به‌همین خاطر باید خیلی خیلی خاص باشد. ما باید به شخصیت وفادار بمانیم و از طرفی عمق، انگیزه و معنای جدیدی پیدا کنیم. این یک چالش باورنکردنی بود که من را مجبور کرد برای جواب به اعماق وجودم برسم و من…هیچ کاری نکردم…آره…فقط…کاملا…مغزم خالی از ایده است. ولی خب یه برنامه‌هایی هم داشتیم. هی هیو، می‌خوای دوباره نقش ولورین را بازی کنی؟
این ویدیو همچنین با آهنگ نمادین ویتنی هیوستون (Whitney Houston) به نام I Will Always Love You ‌پایان یافت، اگرچه در زیرنویس به جای کلمه آخر از نام هیو استفاده شده بود تا دور دیگری از خنده و هیجان را به ارمغان آورد.
در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل را مشاهده کنید:
پس از اعلام این خبر، شان لیوای (Shawn Levi)، کارگردان فیلم نیز این ویدیو را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت و خبر بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین را تایید کرد. علاوه بر این، خود جکمن هم این اطلاعیه را در توییتر با همان پاسخی که در خود ویدیو داده بود، به اشتراک گذاشت و زیر پست نوشت «آره، حتما».
از زمانی که دیزنی حق امتیاز شخصیت‌های ددپول و ولورین را پیرو خریداری کمپانی فاکس قرن بیستم به دست آورد، طرفداران بی‌صبرانه منتظر معرفی جهش یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول بودند. اکنون، استودیو مارول نه تنها تاریخ اکران اولین فیلم مردان ایکس را دارد، بلکه با یکی از شگفت‌ انگیزترین رونمایی‌های بازیگری در تاریخ فرانچایز همراه است. حتی با وجود اینکه جکمن به ظاهر بعد از اکران فیلم Logan در سال ۲۰۱۷ از ایفای نقش ولورین دست کشید، او هرگز به‌طور رسمی درب را برای بازگشت به این نقش نبست. او حتی پیش‌تر اظهار داشت که اگر دیزنی زودتر فاکس را خریداری می‌کرد، همچنان به بازی کردن این شخصیت به‌طور منظم‌تر ادامه می‌داد.
علاوه بر این، تایید شدن تاریخ اکران فیلم تنها به هیجان در مورد ورود قریب الوقوع ددپول به MCU می‌افزاید، زیرا فیلم انفرادی او اکنون تنها کمتر از دو سال با اکران فاصله دارد. اگرچه طرفداران دوست داشتند این موضوع چند هفته پیش در مراسم D23 تایید شود، اما دریافت این خبر هنوز هم هیجان انگیز است.
فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 با اکران در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳) رسما به‌جای فیلم Thunderbolts، به فاز پنجم دنیای سینمایی مارول پایان خواهد داد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا هیو جکمن ولورین اصلی دنیای سینمایی مارول خواهد بود یا صرفا در این فیلم حضور خواهد داشت؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari