دیگر به به بهار بی توجهی نمی‌شود
ولو قصد دارد در تخفیفات فصلی استیم (Steam) تغییراتی ایجاد کند و از این پس جشنواره سال نو چینی با یک حراج بهاره جایگرین خواهد شد. 
استیم همیشه در فصل‌های تابستان، پاییز و زمستان میزبان حراج‌های بزرگی بوده، اما فصل بهار در این میان کمی با بقیه فرق دارد. ولو هیچ وقت حراجی مختص به این فصل نداشته و تنها در هفته اول مِی رویداد Rogue و در هفته آخر مِی نیز جشنواره Racing برگزار می‌شد. با این وجود اکنون بهار نیز به صورت رسمی وارد لیست حراج‌های سراسری Steam می‌شود. 
اضافه شدن حراج بهاره یک درخواست محبوب از طرف جامعه توسعه دهندگان و ناشران بود. این کار به ما این امکان را می‌دهد که بین چهار رویداد اصلی فصلی خود فضای بیشتری ایجاد کنیم. از این رو فرصت‌های بیشتری را در طول سال برای توسعه دهندگان فراهم می‌کنیم تا تقویم تخفیف خود را گسترش دهند.
هدف ولو از حراج سال نوی چینی، توجه به توسعه دهندگان کشورهای هنگ کنگ، تایوان، چین و کره جنوبی بود. با این وجود این جشنواره خیلی نزدیک به حراج زمستانه بود و تنها چند هفته بین آن‌ها فاصله وجود دارد. البته ولو اعلام کرد که بازیکنان باید انتظار تخفیفات زیادی در این تاریخ را داشته باشند و سال نو قمری برای خیلی از استودیوهای اهمیت دارد.
بهترین مینی سریال هایی که میتونین ببینید!
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
حتی اگه استیم مفت هم بده با این اینترنت نمیشه دانلود کرد
راستی همیشه برام سوال بود که این تخفیفا از طرف خود سازندس یا استیم
اگه از طرف استیمه سازنده ضرر میکنه یا فقط استیم کمتر میفروشه بازیو ولی پولی که میره تو جیب سازنده فرقی نکرده
واقعا حراج های خوبی داره استیم . با پول خورده استیم پالت میتونی چند تا بازی خوب و مولتی پلیر رو بگیری .
از بوردگیم‌ها و سینما تا خلق مجموعه بازی‌های Deus Ex
ساخت غرب، ساخت بد

source

توسط funkhabari