instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی Dead Space Remake همانند God of War شامل دوربین بدون کات خواهد شد. هم‌چنین بخش‌های بدون جاذبه‌ی بازی آزادی عامل 360 درجه‌ی بیشتری دارند. سیستم قطع عضو جدید هم باعث متنوع‌تر شدن مبارزات خواهد شد.
طبق گزارشات خیلی زود قرار است شاهد انتشار تریلر گیم‌پلی و جزئیات بیشتری از بازی Dead Space Remake باشیم. با این حال Motive Studio ظاهرا قصد دارد تا از همین حالا برخی از ویژگی‌های بازی را بررسی کند. در یک پست جدید به نام Inside Dead Space، تهیه‌کننده‌ی ارشد این بازی یعنی Philippe Ducharme و کارگردان خلاق آن Roman Campos-Oriola به صحبت در مورد بازسازی Dead Space پرداختند.
این دو در مورد تزریق جهان گسترده‌تر Dead Space به بازی اصلی صحبت کردند. هم‌چنین گفته شده که قرار است شاهد ماموریت‌های فرعی زیادی برای برخی از شخصیت‌های جانبی مثل Nicole باشیم. Roman ضمن تایید اینکه تمام بافت‌ها، اشیا، انیمیشن‌ها و دشمنان با موتور Frostbite بازسازی شده، گفته که خبری از صفحات بارگذاری نیست و تمام بازی با دوربین بدون کات طراحی شده است:
ما قرار است کل بازی را در قالب یک برداشت مداوم ببینیم. از زمان آغاز بازی تا زمان به پایان رساندن بازی، خبری از صفحات بارگذاری و کات خوردن دوربین نیست. Ishimura حالا کاملا به هم متصل است و می‌توانید بدون وقفه از نقطه‌ی A به نقطه‌ی Z بروید.
در مورد قسمت‌های بدون جاذبه یا Zero-G بازی هم باید گفت که ظاهرا قرار است شاهد آزادی عمل 360 درجه‌ی بیشتری باشیم. حرکت کردن در فضا بسیار روان‌تر بوده و شاهد سیستم‌های حرکتی بهتری هستیم. سیستم قطع عضو جدید بازی هم که در ماه آگوست سال گذشته معرفی شد قرار است بخش مهمی از بازی باشد. کارگردان فنی Dead Space Remake یعنی David Robillard در این باره گفته:
سیستم قطع عضوی که در حال حاضر داریم جذابیت زیادی را به گیم‌پلی اضافه می‌کند. در مجموع قرار است شاهد سیستم استراتژیک‌تری باشیم. این سیستم هم از نظر ظاهری عالی است و هم بازیکن می‌تواند از میزان آسیب وارد شده با خبر شود. از افکت‌های حجمی مثل مه هم در بازی استفاده‌ی زیادی شده است. کل سایه‌پردازی، نورپردازی و فیزیک بازی ما تحت تاثیر این مسئله قرار گرفته است.
بازی Dead Space Remake در تاریخ 27 ژانویه‌ی 2023 (7 بهمن 1401) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari