instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
دیزنی و ست روگن در همکاری دوباره خود قرار است فیلمی بر اساس شخصیت Figment بسازند.
شخصیت فیگمنت یا خیال (Figment) به عنوان طلسم خوش‌یمنی غرفه خیال‌پردازی در پارک موضوعی اپکوت (Epcot) دیزنی به شمار می‌رود و حالا قرار است فیلمی بر اساس آن ساخته شود.
بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، کمپانی دیزنی در همکاری دوباره با ست روگن (Seth Rogen) و کمپانی‌اش به نام Point Grey Pictures، در حال توسعه فیلمی بر محوریت شخصیت فیگمنت است. نویسنده‌های فیلم پوکمن کاراگاه پیکاچو (Pokémon Detective Pikachu) یعنی دن هرناندز (Dan Hernandez) و بنجی سامیت (Benji Samit) برای نگارش فیلم‌نامه این اثر به خدمت گرفته شدند.
این اژدهای دوست‌داشتنی همانند بسیاری از شخصیت‌های دیگر دیزنی در سال ۱۹۸۳ میلادی توسط تونی بکستر (Tony Baxter) و استیو کرک (Steve Kirk) خلق شده بود و از آن زمان نیز جزو Journey Into Imagination بوده است.
همانطور که از نام این اژدها پیدا است، او نمایانگر فرم فیزیکی تخیل و رویاپردازی است و پس از گذشت سال‌ها توانسته در بین کسانی که از این پارک موضوعی دیدن می‌کنند، به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند. با وجود تلاش‌هایی برای کنار گذاشتن این شخصیت اما در نهایت با استقبال بسیار زیاد مردم، این شخصیت در این پارک دیزنی ماندگار شده است.
در انیمیشن‎‌های قبلی دیزنی همچون داستان اسباب بازی ۴ (Toy Story 4) و درون و بیرون (Inside Out) نیز به صورت مختصر این اژدهای بنفش رنگ به تصویر کشیده شده اما حالا قرار است شخصیت اصلی فیلم اختصاصی خودش باشد. در حال حاضر جزییات دیگری از این اثر در دست نیست.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari