حمله به صنعت ویدئو گیم
دیزنی سعی دارد حضور خود در صنعت ویدئو گیم را بیشتر کند و استراتژی مشابهی برای بازی های مارول و جنگ ستارگان (Star Wars) انتخاب کرده است. 
اکنون تام هندرسون (Tom Henderson)، لیکر معتبر، اعلام کرده است که دیزنی قصد دارد هر شش ماه یک بازی جدید از جنگ ستارگان منتشر کند. استراتژی کمپانی این است که به صورت سالانه یک بازی بزرگ از Star Wars در کنار یک پروژه کوچک‌تر از این فرانچایز به بازار منتشر کند. 
پروژه‌های کوچک‌تر می‌توانند بازی‌های موبایلی باشند، همانند Star Wars: Hunters که توسط Zynga در دست ساخت قرار دارد. یک گزینه دیگر هم بازی‌های AA مثل Star Wars: Squadrons است که استودیو EA Motive در سال ۲۰۲۰ توسعه داده بود. هندرسون همچنین اشاره کرد که چندین بازی بزرگ از جنگ ستارگان نیز هنوز معرفی نشده‌اند. 
تعدادی از این پروژه‌ها هنوز در فاز پیش از تولید قرار دارند و احتمالا تا چهار سال دیگر منتشر نخواهند شد. یکی از این عناوین Star Wars Eclipse است که استودیو کوانتیک دریم (Quantic Dream) روی آن کار می‌کنند. در ماه‌های گذشته گزارشاتی منتشر شده‌اند که به مشکل در روند توسعه این بازی اشاره دارند. 
احتمالا بازی Star Wars Eclipse در کنار ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic تا سال ۲۰۲۶ به بازار منتشر نمی‌شوند. از طرف دیگر الکترونیک آرتز و استودیو ریسپاون سال آینده Star Wars Jedi: Survivor را منتشر می‌کنند. این استودیو روی یک شوتر اول شخص و یک بازی استراتژیک از این سری نیز کار می‌کند. 
نقد فیلم ثور: عشق و تندر
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
وقتی هیچی در مورد بازی سازی نمیدونی ولی میدونی پولی که توشه عالیه واقعا بازی سازی خیلی سخته فیلم اونقدرام سخت نیست کنار بازی سازی دیزنی پول طلب
با این فرنچایز هم خداحافظی کنید:))
کونامی یه سال PES نداد که سال بعدش خفن ترش کنه ( کاری نداریم خراب کرد )با اینکه همون بازیو هر سال کپی میکنن فقط تیما و لباسا رو آپدیت میکنن
بعد تو چجوری میخوای ۶ ماهه اینو بدی بیرون؟؟؟
:/
کمیت برای گیمرا مهم نیست
کیفیت مهمه
مگرنه بیا هفته ای یه بار بازی بده از star wars
زرشک طلایی به دیزنی، نه به بازی های متوسط و عجله ای
از اونجایی که فحش آزاد نیست پس
:)))
به همین بسنده میکنیم دیزنی جان:))
دیزنی: آخ جون پول پول پول پوللللل
وقتی مخاطب هارو کیف پول میبینی ،‌ اینکه یه بازی لایو سرویس بدن بیرون کمتر نگران کننده تره .
وقتی کمیت به کیفیت ترجیح داده میشه……
حاجی بازی سازی که کشکی نیست بخوای هر ۶ ماه یک بازی 😐
هر ۶ ماه یک بازی، خب فله ای بازی میدی بعد بازی ها ضعیف عرضه میشن بعد هم فروش کم، اینجوری که بیشتر ضربه میخوری زرنگ خان
یوبیسافت خطاب به دیزنی: ای جوان بدان که ما راه هایی که تو بهش فکر میکنی را تبدیل به آسفالت کرده ایم
هیچی دیگه
کیلو کیلو بازی بدی بیرون اونم همه bullshit ( البته اگه چندین استودیو « بیشتر از ۴، ۵ تا » داشته باشی واسه توسعه‌ی تمام عنوان هات، شاید نتیجه بگیری، شاید )
به شرکت لبنیاتی دیزنی خوش آمدید…
دیزنی در حرکتی انتحاری به سری کالاف دیوتی گفته زکی 😂😂
فکر کرده ویدیو گیم مثل فیلم های مسخره خودشن که هی زود زود عرضش کنه 😑
حس میکنم چیز جالبی در نمیاد چون معمولا هرچی بیشتر رو یه بازی کار بشه بازی پخته تر و بهتری درمیاد
البته اگه از قبل چند تا بازی رو آماده کرده بودند و کارای توسعه اش انجام شده بله چیز خوبیه ولی احتمالا از لحاظ فروش باز مشکل ساز بشه
چون راکستار ۱۰ سال یه بار بازی میده بیرون ولی فروشش عالیه
از بوردگیم‌ها و سینما تا خلق مجموعه بازی‌های Deus Ex
ساخت غرب، ساخت بد

source

توسط funkhabari