در رابطه با اتهامات سوء استفاده از رایانه
گزارش‌ها حاکی از آن است نوجوان ۱۷ ساله‌ای که به‌خاطر هک راکستار و افشای اطلاعات GTA 6 دستگیر شده، نسبت به اتهامات وارد برای سوء استفاده از رایانه، اقرار به بی‌گناهی کرده است.
Bloomberg Law گزارش داده که این پسر نوجوان با حضور در دادگاه جوانان لندن، استفاده از تلفن همراه خود برای اهداف هک را رد کرد. پلیس شهر لندن هفته گذشته یک نوجوان را در آکسفوردشر دستگیر کرد و او را به دو فقره نقض شرایط وثیقه و دو فقره سوء استفاده از رایانه متهم کرد.
دادستان، والری بنجامین در دادگاه گفت که مظنون از یک تلفن برای هک کردن شرکت‌ها استفاده کرده و قصد باج‌گیری از آن‌ها را داشته تا به نرم‌افزارهای به دست آمده از طریق غیرقانونی، دسترسی پیدا کند.
قاضی پرونده را به یک دادگاه عالی ارجاع داد تا در تاریخ بعدی به موضوعی «مشابه» رسیدگی شود. این نوجوان که گفته می شود با یک گروه هکری به نام Lapsus$ ارتباط دارد، اوایل امسال نیز به دلیل هک کردن مایکروسافت و انویدیا دستگیر شده بود.
پلیس هنوز تایید نکرده که این دستگیری با حملات اخیر مرتبط است یا خیر. با این حال، به نقل از منابعی که گفته می‌شود با این پرونده آشنا هستند، خبرنگار، متیو کیز ادعا کرد که این نوجوان در ارتباط با هک‌های GTA و Uber متهم شده است.
منبع متیو کیز گفت:
این دستگیری در پی تحقیقات مقامات مجری قانون فدرال در ایالات متحده صورت گرفت که با همتایان خود در بریتانیا برای شناسایی A.K. به عنوان مظنون هر دو حمله همکاری کرده بودند.
یک منبع مجری قانون گفته که گمان می‌رود حداقل دو نفر دیگر در حمله به راکستار و اوبر دست داشته باشند و انتظار می‌رود بازداشت‌های بیشتری صورت گیرد.
نقد فیلم ثور: عشق و تندر
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
همش فوتوشاپه 🗿🗿 ( با لحن اندرو گارفیلد )
همه تو اول همینو میگن
من نبودم دستم بود
تقصیر استینم بود :)))
احتمالا راست میگه
۱۶ ساله نمیتونه از صد دفاعی راکستار رد شه
فک نکنم کار این آقا بوده باشه آخه با ۱۶ سال سن همچین کار بزرگی رو انجام داده؟
احتمالا یه هکر کارکشته تر باشه
از بوردگیم‌ها و سینما تا خلق مجموعه بازی‌های Deus Ex
ساخت غرب، ساخت بد

source

توسط funkhabari