طبق جدید‌ترین اخبار بازی، شرکت سونی اقدام به معرفی بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه اکتبر 2022 کرده است. به این واسطه می‌توانید سه اثر از جمله بازی Injustice 2 را به صورت رایگان به حساب کاربری خود اضافه و تجربه کنید.

PS Plus سرویس اشتراکی پلتفرم پلی استیشن است که در سه سطح با ویژگی‌های مختلف ارائه می‌شود. با خریداری اشتراک هر یک از سطح‌ها، به مواردی همچون امکان تجربه آثار به صورت آنلاین و تخفیف‌های اختصاصی دست پیدا می‌کنید. با این حال یکی از مهم‌ترین جنبه‌های سرویس پلی استیشن پلاس، بازی‌های رایگان ماهیانه است. با نزدیک به شدن آغاز ماه اکتبر، شرکت سونی بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در این ماه را اعلام کرده است.

بر این اساس مشترکین سرویس Playstation Plus می‌توانند در ماه آینده میلادی به سه بازی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. اولین اثر رایگان ماه اکتبر، بازی Hot Wheels Unleashed است. این محصول شرکت Milestone، یک اثر ریسینگ با محوریت اسباب‌بازی‌های Hot Wheels است که در قالب آن می‌توانید به صورت تک‌نفره و چند‌نفره مسابقات مختلف و متعددی را تجربه کنید.

علاوه بر بازی Hot Wheels Unleashed، مشترکین سرویس پلی استیشن می‌توانند در ماه اکتبر به بازی Injustice 2 دسترسی داشته باشند. این اثر که جزو بهترین بازی‌های سبک فایتینگ محسوب می‌شود، دارای طیف گسترده‌ای از شخصیت‌های شرکت DC است. به این واسطه در کنار دنبال کردن یک داستانی حماسی، می‌توانید مبارزه با کاراکتر‌هایی مثل بتمن، هارلی کویین، سوپرمن و جوکر را تجربه کنید.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس بازی Injustice 2

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس روی هر سه سطح ارائه می‌شوند

آخرین بازی رایگان ماه اکتبر سرویس پلی استیشن پلاس، بازی Superhot است. این اثر تیراندازی اول شخص، دارای مکانیک خلاقانه‌ای است که به واسطه آن تجربه‌ای متفاوت از آثار مرسوم خواهید داشت. این مکانیک حرکت آهسته زمان در صورت توقف بازیکن است. تنها زمانی اتفاقات با سرعت عادی انجام می‌شود که شما حرکت کنید. بازی Superhot توانسته نظر مثبت منتقدین را به دست آورده و با استقبال بازیکنان همراه بوده است.

مشترکین هر سه سطح Essential ،Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس می‌توانند در بازه زمانی 4 تا 31 اکتبر (12 مهر تا 9 آبان) بازی‌های معرفی شده را به حساب کاربری خود اضافه و تجربه کنند. این بدان معنا است که برای اضافه کردن بازی‌های رایگان ماه سپتامبر تنها تا تاریخ 3 اکتبر (11 مهر) فرصت دارید. این بازی‌ها عبارتند از: Granblue Fantasy Versus ،Need for Speed Heat و TOEM. شرکت سونی اعلام کرده است که به زودی لیست بازی‌های جدید دو سطح Extra و Premium منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه اکتبر 2022 چیست؟ آیا توانسته‌اند نظر شما را جلب کنند؟ بیشتر از همه مشتاق اضافه شدن چه بازی به سرویس مذکور هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

نوشته بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه اکتبر 2022 اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari