مگر این که از Wo Long: Fallen Dynasty استقبال شود
بازی‌ های سولز لایک خوب زیادی وجود ندارند که استودیو فرام سافتور آن را توسعه نداده باشد و در این میان سری Nioh یکی از تنها انتخاب‌های شما خواهد بود. 
سری Nioh در انحصاری پی‌سی و پلی استیشن قرار دارند و به نظر نمی‌رسد که استودیو تیم نینجا (Team Ninja) و کمپانی کویی تکمو (Koei Tecmo) قصد عرضه آن برای ایکس باکس را داشته باشند. این استودیو برنامه دارد بازی جدید خود با نام Wo Long: Fallen Dynasty را برای ایکس باکس منتشر کند و همین موضوع طرفداران را به عرضه Nioh امیدوار کرده بود. 
فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، کارگردان نسخه اول و دوم Nioh، در مصاحبه با VGC اعلام کرد که احتمال عرضه این بازی‌ها برای ایکس باکس بسیار کم است. با این وجود اگر استقبال از Wo Long: Fallen Dynasty روی کنسول مایکروسافت خوب باشد، شاید نظر یاسودا و استودیو تیم نینجا تغییر کند.
Wo Long در چین فئودالی جریان داشته و شما نقش یک سرباز بی‌نام را برعهده دارید. استودیو همچنین یک سیستم اخلاقی نیز برای Wo Long: Fallen Dynasty توسعه داده تا وزن بیشتری به تصمیمات شما دهد. مدت زمان لازم برای اتمام این بازی ۴۰ ساعت است، اما پس از آن چالش‌هایی در مقابل بازیکنان قرار داده خواهد شد.
Wo Long: Fallen Dynasty در اوایل سال ۲۰۲۳ برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. این عنوان همچنین از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. 
بهترین مینی سریال هایی که میتونین ببینید!
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
عزیز دردانه خدایان ازگارد و عوالم ۹گانه
بتمن نئو نوآر؟

source

توسط funkhabari