copy
پس از انتشار موفقیت‌آمیز این بازی حالا تریلر جدید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales بر روی رایانه شخصی منتشر شده است و در پاییز امسال برای استیم (Steam) و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر می‌شود.
به تازگی سونی تیزر تریلر جدیدی از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای رایانه شخصی منتشر کرده است که تصاویر زیبای آن را با کیفیت 4K/60 FPS به نمایش می‌گذارد. داستان این نسخه که پس از روایت‌های بازی Marvel’s Spider-Man شکل می‌‌گیرد بر روی شخصیت مایلز مورالس تمرکز می‌کند که نحوه استفاده از قدرت‌های خود را یاد می‌گیرد و لباس مرد عنکبوتی را برای اولین باز بر تن می‌کند.
درگیری‌ها و پستی بلندی‌های زیادی در زندگی این شخصیت وجود دارد، مانند دسیسه‌های شرکت انرژی راکسون (Roxxon) یا دردسرهایی که گروهی زیرزمینی به رهبری The Tinkerer درست می‌‌کنند. علاوه بر این‌ها، ماموریت‌های جانبی، فعالیت‌ها و جنایات جدیدی که همواره در سطح شهر رخ می‌دهند زندگی قهرمانی این مرد عنکبوتی را چالش برانگیزتر می‌‌کنند. مایلز همچنین دارای قدرت‌های منحصربه‌فردی مانند انفجار ونوم و نامرئی بودن مخصوص به خود را در مبارزات جدیدش دارد.
این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است و در پاییز سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود. اگرچه شرکت اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) و نیکسز سافتور (Nixxes Software) ویژگی‌های مخصوص این نسخه جدید را فاش نکرده‌اند، اما طبق شایعات و از آنچه در این تریلر جدید Marvel’s Spider-Man: Miles Morales دیده می‌شود، بازتاب‌های ردیابی پرتو، نمایشگرهای Ultrawide، DLSS و کنترلر DualSense  پلی استیشن 5 (مانند آنچه در نسخه ریمسترMarvel’s Spider-Man  دیده شد) در این نسخه پشتیبانی می‌شوند.
نظر شما درباره این تریلر جدید چیست؟ آیا شما هم منتظر انتشار نسخه رایانه شخصی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari