copy
توسعه دهنده بازی آنتی متر گیمز (Antimatter Games) به تازگی اولین تریلر گیم پلی بازی IGI Origins را منتشر کرده است. این قسمت پیش درآمدی است از بازی تیراندازی و تاکتیکی شرکت ادیوس اینتراکتیو (Eidos Interactive) که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. داستان پروژه I.G.I. در اوج دوران جنگ سرد رخ می‌دهد و گیم ‌پلی این قسمت ماموریت‌های مخفیانه بازی اصلی را حفظ می‌کند و در عین حال از تمام فناوری‌های جدید و فوق‌العاده موجود در ماشین بازی آنریل انجین (Unreal Engine 5) برخوردار است.
I.G.I. Origins اولین بار در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و به بازیکنان نشان داد که چگونه مؤسسه اطلاعات جهانی شکل گرفت. طرفداران در این بازی در نقش مایکل کینگ، یک سرباز نخبه سابق تیم SAS بازی می‌کنند که توسط سازمان MI6 برای عملیات‌های مخفی و بسیار خطرناک استخدام شده است. در این بازی طرفداران با مسلح شدن به یک زرادخانه پیشرفته برای منحرف کردن، پیشی گرفتن و یا از بین بردن دشمنان خود تلاش می‌کنند. همچنین گیم پلی جدید این امکان را به بازیکنان می دهد که در مورد رویکردهای خود تصمیم بگیرند؛ مانند حالت جاسوسی شبح مانند یا مبارزات و تیراندازی‌های سنگین.
همانطور که ذکر شد بازی اصلی در اوج جنگ سرد اتفاق می‌افتد، جایی که بازیکن مجبور است فروش تسلیحات هسته‌ای را خنثی کند. با این همه در I.G.I. Origins هنوز در دهه ۱۹۸۰ است و به‌ جای توقف انتقال تسلیحات هسته‌ای به طرف‌های ناشناس، به نظر می‌رسد که مایکل کینگ به تاسیسات موشکی شوروی نفوذ می‌کند تا یک موشک را خراب کند.
تریلر رونمایی از گیم ‌پلی اخیر، نقش اصلی بازی را نشان می‌دهد که به طور متناوب سعی می‌کند از بین سربازان و نگهبان‌های مخفی عبور کند و راه خود را از میان دشمنان باز کند. همچنین با نمایش چشمگیر سلاح‌های ارائه شده در بازی به نظر می‌رسد که همه آن‌ها به واقع‌گرایانه‌ترین صورت نسبت به آن دهه طراحی شده‌ باشند. تفنگ تک تیرانداز دراگونوف (Dragunov) که از همان ابتدا و پس از رأی گیری در یک نظرسنجی از طرفداران اضافه شده بود، مسلسل خاموش MP5N و تعداد زیادی AK-47 برای سربازان روسی از جمله این اسلحه‌ها هستند.
به گفته شرکت آنتی متر واضح بودن و نزدیک شدن بی‌دردسر به هدف اصلی ماموریت‌ها یکی از ویژگی‌های مهم در روند توسعه و طراحی  I.G.I. Origins بود، بنابراین استفاده از حالت مخفیانه در ماموریت‌ها تنها گزینه بازیکنان نخواهد بود. چرا که می‌توانند انتخاب کنند که یک مامور فوق العاده زیرک باشند، یا می‌توانند بازی را به حالتی شبیه به مبارزات رمبو (Rambo) ادامه دهند. انتخاب با بازیکنان است، اما بی شک دانش از محیط بازی کلید بقا خواهد بود.
با اینکه تریلر گیم پلی بازی I.G.I. Origins منتشر شده اما تاریخ انتشار دقیقی برای آن وجود ندارد و تنها پلتفرم تایید شده برای آن نیز رایانه‌های شخصی و از طریق شبکه استیم است. البته در حال حاضر طرفداران می‌توانند این بازی را در لیست علاقه‌مندی‌های خود در استیم قرار دهند و به روزرسانی‌های مربوط به آن را دریافت کنند.
نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا شرکت توسعه دهنده موفق شده است این بازی را به خوبی به صحنه گیمینگ بازگرداند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari