instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کنسول استیم دک از کمپانی ولو (Valve) هنوز در حال پیش‌فروش است. یا این حال، برخی از افراد از قبل این کنسول را در اختیار دارند و حالا خبری از ورود یک رقیب جدید به بازار به گوش می‌رسد.
به زبان ساده، استیم دک یک کنسول دستی برای استیم و بازی‌های پشتیبانی‌شده آن است و بازیکنان می‌توانند آن را همه‌جا ببرند. در کنگره جهانی موبایل که امروز برگزار شد، همکاری جدیدی بین Verizon، Qualcomm و Razer صورت گرفت. دقیقا چه نتیجه‌ای از این مشارکت دریافت می‌شود؟ یک کنسول دستی کاملا جدید که در زمینه استریم بازی‌های ابری تمرکز خواهد داشت.
این سه شرکت با پشتیبانی از فناوری 5G تلفن‌های همراه، فناوری Razer Edge 5G را عرضه می‌کنند. یک کاربر توییتر به‌نام GLKCreative اولین بار این خبر را منتشر کرد. Razer Edge 5G شما را قادر می‌سازد تا از داده‌های تلفن همراه برای دسترسی به شبکه بازی‌های ابری خود استفاده کنید و در میان سایر دستگاه‌های این‌چنینی چون استیم دک، سرعت عمل و دقت بیشتری را در اختیار خواهد داشت.
همچنین اگر می‌خواهید که این کار را انجام ندهید، می توانید بازی‌های خود را از طریق یک اتصال وای فای معمولی اجرا کنید. ویترین بازی‌هایی که Razer Edge 5G از آن‌ها پشتیبانی می‌کند، به جز عناوین اندروید، هنوز اعلام نشده است؛ بنابراین مشخص نیست که آیا این کنسول شامل پشتیبانی از فضاهایی مانند NVIDIA GeForce NOW، Xbox Game Pass، Steam Remote Play یا سایر سرویس‌های استریم بازی می شود یا خیر.
با این حال، به‌نظر می‌رسد رقیبی مهم درحال ورود به بازار است. البته رقابت آشکار این کنسول جدید، با کنسول دستی Logitech G Cloud خواهد بود. این دستگاه قابل حمل شکلی شبیه به استیم دک ارائه می‌کند، اما به‌جای اجرای بازی‌ها به صورت آفلاین، به طور کامل روی جریان آنلاین تمرکز دارد. به این ترتیب، دستگاه به طور کامل با Xbox Cloud Gaming و NVIDIA’s GeForce NOW سازگار است.
شرکت‌های Verizon و Razer همچنین خاطرنشان کردند که شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد Razer Edge 5G در جریان رویداد RazerCon به دست بیاورید. با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد Razer Edge 5G، از جمله ویژگی‌ها و مشخصات فنی، اخبار کامل آن را برایتان پوشش خواهیم داد. Razer Edge 5G هم اکنون در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
گیپ پس میتونه کاری کنه که از استیم دک بزنه جلو
تو سایت ورج گفته بودن توانایی نصب بازی و اجراش رو هم داره
تو تیزری که نشون دادن آرم xbox هم بود و با اونا هم همکاری میکنن
یه تاریخ هم دادن که از کنسول رونمایی میکنن
خیلی خوبه
محصولات ریزر رو خیلی دوست دارم و از کیفیت مقبولی برخوردارن و همیشه بهترین ظاهر هارو در کنار کیفیت دارن و واقعا استیم دک ارزش خرید نداره امیدوارم قابلیت های این کنسول دستی بالاتر باشه.
خوبه که نینتندو هم چند تا رقیب تو بازار خودش پیدا کنه
یه کنسول کاملا بدرد نخور…. مخصوصا وقتی که نت قطع شه (مثل همین چند روزی که گذشت) اونموقع قیافه طرفداران کلاد گیمینگ مثل طرفداران گیم پس دیدنیه😂 بگذریم …. اینطور که داره پیش میره ترس از این وجود داره که تنها نینتندو باقی بمونه که کنسول دستی آفلاین منتشر کنه … امیدوارم سونی هم به بازار کنسول های دستی برگرده گرچه بدلیل تمرکز روی ps5 و VR بعیده..
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari