در فاصله یک ماه مانده به عرضه
یوبیسافت بار دیگر تاریخ عرضه بازی دزدان دریایی خود یعنی Skull and Bones را به تعویق انداخت – این بار تا ۹ مارس ۲۰۲۳ (۱۸ اسفند ۱۴۰۱).
این پروژه که ابتدا در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد و از سال ۲۰۱۳ در دست ساخت بوده، بارها با تاخیر در زمان عرضه روبه‌رو شد و اخیراً انتظار می‌رفت که در نهایت آبان ماه امسال منتشر خواهد شد.
شب گذشته یوبیسافت در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که پس از دریافت بازخورد بازیکنان از برنامه آزمایشی اخیر خود، تصمیم به تاخیر عرضه Skull and Bones گرفته است.
در حالی که ساخت بازی در این مرحله به پایان رسیده است، از این زمان اضافی و با استفاده از بازخورد بازیکنان از آزمایش‌های فنی و برنامه Insider که در دو هفته گذشته رخ داده، برای بهبود بیشتر و بالانس کردن تجربه بازی استفاده خواهد شد.
این تصمیم درستی هم برای بازیکنان و هم برای موفقیت درازمدت بازی است، زیرا ۹ مارس ۲۰۲۳ یک بازه انتشار مناسب برای این برند جدید بسیار منحصر به فرد فراهم خواهد کرد.
این بازی قبلاً قرار بود در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۲، درست یک روز قبل از God of War Ragnarok، عرضه شود. یوبیسافت تایید کرده که فاز بتای عمومی Skull and Bones نیز در راه خواهد بود که در آینده‌ای نزدیک و مدتی قبل از لانچ بازی، برگزار خواهد شد.
در بهمن ماه سال گذشته، حدود پنج سال پس از معرفی اولیه و پس از تاخیرهای رسمی در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، یوبیسافت اعلام کرد که از پیشرفت روند توسعه این بازی «بسیار راضی» است.
این شرکت ماه گذشته از سیستم موردنیاز برای اجرای بازی، ویژگی‌های مخصوص نسخه پی‌سی و سیستم‌های ضد تقلب رونمایی کرده بود. بدون تاخیر بیشتر در ماه‌های آتی، Skull and Bones در روز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پی‌سی، استیدیا و لونا منتشر خواهد شد.
بهترین مینی سریال هایی که میتونین ببینید!
تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما
دیویژن قایقی
عجب
oh shit there we go Again
خب تقریبا مشخص بود که تاخیر میخوره چون عرضه اش خیلی نزدیک به گاد آف وار بود و به احتمال خیلی زیاد فروش آنچنانی نمی‌کرد(حتی اگه بازی خوبی میشد)
یکی از دلایل که انداختن عقب عرضه GOW: RAGNAR باشه که به احتمال زیاد هم همین باشه
توی این سبک بازی sea of thieves رو داریم که موفق هم بود ( البته اون اوایل عرضه که خیلی خوب نبود با آپدیت هایی که براش عرضه کردن خوب شد) و کاربران ایکس باکس شاید زیاد به تجربه بازی علاقه ای نشون ندن
😐
منطقی ترین دلیلش اینه که شاید گاد اف وار. نمیزاشت این بازی دیده شه
این بازی بیش تر به درد کاربرای پلی استیشن میخوره تا ایکس باکس به دلیل فقدان وجود چنین بازی ای در این حال و هوا و ژانر
بهتره که تاخیر زد وگرنه گاد اف وار اصلا نمیزاشت فروش کنه
عزیز دردانه خدایان ازگارد و عوالم ۹گانه
بتمن نئو نوآر؟

source

توسط funkhabari