دنیای متفاوت تکنولوژی
دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این روزها باید به مدیریت مالی شخصی و خانوادگی توجه لازم داشت که در ادامه به اهمیت نرم‌افزار حسابداری شخصی در مدیریت مالی می پردازیم.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
مدیریت مالی شخصی و استفاده از نرم افزار حسابداری شخصی به افراد و خانواده‌ها کمک می‌کند تا بتوانند درآمد خود را به صورت کنترل شده و صحیح خرج کنند. که در این صورت آنها علاوه بر هزینه‌های جاری زندگی، می‌توانند از درآمد خود پس‌انداز و سرمایه‌گذاری درست و به موقع نیز داشته باشند. همواره از سالیان دور نیاز به حسابداری و همچنین طراحی و توسعه نرم افزار حسابداری برای کسب و کارها دارای اهمیت بوده است. این روزها کمتر کسب و کاری را می بینید که از اهمیت نرم افزار حسابداری در مدیریت مالی کسب و کارش آگاه نباشد، اما مبحث مدیریت مالی شخصی تا کنون مورد توجه جدی قرار نگرفته است. با توجه به شرایط اقتصادی، این روزها باید به مدیریت مالی شخصی و خانوادگی هم توجه لازم را داشت که در ادامه به اهمیت نرم‌افزار حسابداری شخصی در مدیریت مالی شخصی و خانوادگی می پردازیم.
مدیریت مالی شخصی و خانوادگی به معنای اداره یک زندگی درست از نظر مالی و اقتصادی است. یکی از مهم‌ترین اصول در مدیریت مالی، کنترل هزینه‌ها و آگاهی از دخل و خرج به صورت ماهیانه و سالیانه است. نرم افزار حسابداری رایگان زیادی جهت کنترل و مدیریت مالی شخصی برای افراد و خانواده‌ها طراحی و اجرا شده است که به آنها کمک می‌کند تا بتوانند به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی مالی خود را انجام دهند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نرم افزار حسابداری رایگان و حسابداری شخصی بیشتر آشنا کنیم.
قبل از آشنایی با نرم افزار حسابداری رایگان ابتدا باید تعریف درستی از مدیریت مالی شخصی و خانوادگی را بدانید. مدیریت مالی شخصی به معنای علم مدیریت دارایی‌ها، درآمد، اموال، پس‌اندازها و هزینه‌های زندگی شخصی یک فرد است. افراد زمانی می‌توانند برای زندگی خود از لحاظ مالی تصمیم بهتری بگیرند که یک مدیریت مالی شخصی موفق داشته باشند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند، یادگیری علم مدیریت مالی شخصی کار به نسبت سخت و دشواری است؛ اما با توجه به میل طبیعی و غریزی انسان به داشتن برنامه‌ریزی برای درآمدها، آموختن این علم بسیار راحت خواهد بود. با توجه به طراحی و توسعه نرم افزار حسابداری رایگان در حال حاضر مدیریت مالی شخصی و خانوادگی برای افراد کار پیچیده و سختی نخواهد بود. در حقیقت اگر افراد با بهره از این نرم‌ افزارها در زندگی شخصی خود، دارایی و هزینه‌هایشان را کنترل و مدیریت کنند، تحول شگرفی در زندگی شخصی خودشان و جامعه رخ می‌دهد. در واقع شناخت مدیریت مالی شخصی به افراد یاد می‌دهد، درآمد خود را به درستی خرج و پس‌انداز کنند و از پس تمامی خرج زندگی‌شان بر بیایند.
در واقع اگر مدیریت مالی شخصی در زندگی خانوادگی و شخصی یک نفر وجود نداشته باشد، او هرگز نمی‌تواند به تمامی اهداف مالی خود برسد. در حقیقت او بدون داشتن مدیریت سرمایه و درآمد حتی نمی‌تواند برای خود هدف دیگری غیر از اهداف مالی در نظر بگیرد. بسیاری از مردم مدیریت مالی شخصی را امری بیهوده می‌دانند. در حقیقت آنها خود را اسیر اخبار بد اقتصادی کرده‌اند. در شرایط نامطلوب اقتصادی مدیریت مالی شخصی و کنترل صحیح درآمد می‌تواند به شما کمک کند تا به نتایج مالی و سرمایه‌گذاری درست دست پیدا کنید.
برای رسیدن به اهداف مالی و دریافت نتایج مطلوب مالی و سرمایه‌گذاری باید ابتدا بتوانید درآمدها و هزینه‌های خود را جایی ثبت نمایید. برای ثبت خرج و برج زندگی نیاز به یک نرم افزار حسابداری شخصی داریم. به طور کلی نرم افزارهای حسابداری رایگان قابلیت‌های زیر را برای رسیدن به مدیریت مالی شخصی، در اختیار افراد و خانواده‌ها قرار می‌دهند:
شاید یکی از سوالهای مهمی که الان در ذهن شما می گذرد این است که اکنون از چه نرم افزار حسابداری استفاده نمایم؟ نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه یکی از محبوب ترین نرم افزارهای حسابداری شخصی رایگان است که دارای نسخه های اندروید و iOS می باشد. برای دانلود پارمیس همراه می توانید وارد صفحه حسابداری شخصی پارمیس همراه در سایت پارمیس به آدرس www.ParmisIT.com شوید و نسخه مورد نظر را دانلود نموده و از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است شما می توانید این اپلیکیشن را از استورهای معتبر مانند گوگل پلی، اپل استور، دیوار و مایکت نیز دانلود نمایید. این اپلیکیشن حسابداری شخصی امکانات متعددی مانند ثبت و نگهداری هزینه ها و درآمدها، مدیریت بانک ها و صندوق ها، مدیریت بودجه بندی، خواندن پیامک های بانکی، گزارشات متعدد مالی و دهها امکان دیگر دارد که می تواند شما را در مسیر مدیریت مالی شخصی یاری نماید.
با توجه به نظرات درج شده کاربران در استورهای مختلف پارمیس همراه یکی از محبوبترین اپلیکیشن های حسابداری موبایل است که توانسته نیازهای متنوعی از کاربران را برای حسابداری شخصی برآورده نماید. همچنین امکان دریافت پشتیبانی از طریق تیکت در داخل نرم افزار و همچنین وجود فیلم های آموزشی متعدد می تواند عاملی مهم برای ارتباط مطلوب با واحد پشتیبانی و همچنین دریافت راهنمایی های باشد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط funkhabari