instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازسازی فیلم Nosferatu در دست توسعه قرار دارد و بیل اسکاشگورد و لیلی رز دپ قرار است نقش‌های اصلی آن را ایفا کنند.
فیلم نوسفراتو (Nosferatu) اثری صامت محصول سال ۱۹۲۲ میلادی به کارگردانی اف دابلیو مورنائو (F.W. Murnau) است که با بازی مکس شرک (Max Shrek) در نقش یک خون‌آشام است.
رابرت اگرز (Robert Eggers)‌ برای مدتی طولانی به دنبال ساخت بازسازی‌ای بر اساس این فیلم کلاسیک بود اما سرانجام موفق شده تا در توسعه این فیلم پیشرفتی را حاصل کند و بازیگران اصلی خودش را بیابد. بنابر گزارش‌های تازه، بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgard) و لیلی رز دپ (Lily-Rose Depp) برای ایفای نقش‌های اصلی به فیلم جدید «نوسفراتو» پیوسته‌اند.
رابرت اگرز که اخیرا فیلم مرد شمالی (The Northman) را ساخته، علاوه بر اینکه کارگردانی فیلم «نوسفراتو» را در دست دارد، فیلم‌نامه آن را نیز قلم زده است. حضور بیل اسکاشگورد در این فیلم قطعی است اما لیلی رز دپ هنوز در حال مذاکره برای حضور در این اثر است.
داستان فیلم «نوسترافو» دقیقا شبیه به رمان بسیار مشهور و نمادین دراکولا (Dracula) نوشته برام استوکر (Bram Stoker) است، هر چند، نام‌ها در داستان با یکدیگر متفاوت هستند و تغییرات جزئی نیز در آن به چشم می‌خورند.
همین نیز سبب شد تا انتشارات برام استوکر از سازندگان فیلم «نوسترافو» به دلیل برداشت غیرقانونی از این رمان شکایت کنند و در نهایت نیز دادگاه حکم به نابودی تمام نسخه‌ها از این فیلم را صادر کرد. با این حال، با وجود اجرای این حکم، تعداد انگشت‌شماری نسخه از این فیلم نابود نشدند و به همین دلیل است که این فیلم امروزه همچنان وجود دارد.
منبع: movieweb
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari