copy
استودیوی اب سافتور (Ebb Software) چندی پیش با نمایش یک تیزر کوتاه، رسما اعلام کرد که انتشار بازی مورد انتظار Scorn یک هفته جلو افتاده است.
اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیوی اب سافتور در سال ۲۰۱۳ میلادی با راه‌اندازی کمپین کیک استارتر به منظور تامین بودجه، از ساخت یک بازی ترسناک به نام اسکورن خبر داد. با این وجود، این کمپین حمایت مالی مطابق با انتظار سازندگان پیش نرفت و با تغییرات اساسی، در نهایت در سال ۲۰۱۷ میلادی بود که تیم سازنده توانست بودجه کافی را به دست بیاورد.
در ابتدا قرار بر این بود که این عنوان ترسناک همزمان با عرضه کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس منتشر شود. با این حال، تیم سازنده برای رفع مشکلات فنی، انتشار آن را تا روز ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۲۹ مهر ماه) عقب انداخت. حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش استودیوی اب سافتور تیزر کوتاهی از بازی به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، گویا انتشار این بازی یک هفته جلو افتاده است.
به بیان دقیق‌تر، بازی Scorn در روز ۱۴ اکتبر سال جاری میلادی (۲۲ مهر ماه) به طور انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. ذکر این نکته مهم است که نسخه رایانه شخصی بازی در سه فروشگاه اپیک گیمز، استیم و GOG قابل خریداری است. از طرفی، خبر خوب این است که مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس از همان روز نخست می‌توانند به طور رایگان به تجربه بازی بپردازند.
بازی Scorn در سبک وحشت با دوربین اول شخص و اتمسفر خفقان‌آور است که بازیکن را در فضاهای تنگ و در برابر موجودات بدفرم و ترسناک قرار می‌دهد. شما در فضاهای غیرخطی و به‌هم‌پیوسته‌ بازی کاملا تنها هستید و باید با اتکا به غریزه خود برای بقا تلاش کنید. محیط بازی خود به مثابه‌ یک کاراکتر مستقل است که تمام تلاشش را برای برهم‌زدن آرامشتان می‌کند. هر موقعیت معماها، کاراکترها و داستان‌های مختص به خودش را داشته و با پیشرفت در بازی، به تدریج با مناطق، مهارت‌ها، سلاح‌ها و رازهای جدید روبه‌رو می‌شوید.
در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار زودهنگام بازی Scorn چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان انحصاری می‌تواند به یکی از بهترین آثار ترسناک نسل نهم تبدیل شود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.source

توسط funkhabari