در آستانه عرضه تویوتا هریر پلاگین هیبریدی در کشور ژاپن، مودلیستا از قطعات و وسایل جانبی خاص خود برای این شاسی‌بلند الکتریکی شده رونمایی کرد. قطعات و وسایل جانبی تولیدی توسط مودلیستا همواره برجسته و خاص بوده‌اند و هریر هم از این قضیه مستثنا نیست. لیست قطعات مودلیستا برای این خودرو از بخش جلو و سپر و اسپلیتر متمایز شروع می‌شود. به این موارد باید تریم کروم و چراغ‌های LED را اضافه کرد.
این شرکت همچنین رکاب‌های جانبی جدیدی را برای شاسی‌بلند پلاگین هیبریدی تویوتا در نظر گرفته است. این رکاب‌ها در هماهنگی کامل با نمای جلوی هریر بوده و قطعاً بر جذابیت‌های بصری آن می‌افزایند. نمای عقب نیز با ابهت بوده و دلیل آن بازنگری در سپر است. سپر عقب خودرو هم‌اکنون به سطح زمین نزدیک‌تر شده و تریم کرومی دارد. خروجی‌های اگزوز جدید نیز جزو دیگر قطعات مودلیستا برای تویوتا هریر هستند.
اگرچه این قطعات فقط برای تویوتا هریر پلاگین هیبریدی عرضه شده‌اند اما برخی از قطعات با دیگر اعضای خانواده مشترک هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به چراغ‌های LED، تریم کروم بالای جلوپنجره، نوار تزئینی اطراف قاب آینه‌ها، ستون‌های D و درب پشتی اشاره کرد. همچنین یک اسپویلر لبه‌ای کوچک نیز وجود دارد که می‌توان برای نسخه‌های دیگر هریر سفارش داد. مالکان این خودرو می‌توانند قطعات و وسایل جانبی متنوعی را سفارش دهند که شامل مواردی همچون رینگ‌های ۲۰ اینچی، چراغ‌های خوشامدگویی جانبی، کیت نورپردازی داخلی، نورپردازی LED کف خودرو، چراغ LED محفظه بار و حتی کف چوبی صندوق خواهد بود.
به گزارش پدال و به نقل از carscoops، قیمت قطعات تویوتا هریر پلاگین هیبریدی از ۷۰۷ دلار برای اسپویلر خام جلو شروع‌ شده و به مواردی همچون رکاب‌های جانبی ۴۷۹ دلاری و کیت استایل عقب ۸۱۳ دلاری می‌رسد. قیمت برخی قطعات همچون جلوپنجره نورانی از ۵۱۷ دلار شروع می‌شود درحالی‌که برخی قطعات همچون نوار تزئینی کرومی قیمت ۱۱۴ دلاری دارند.
مهران
زیبای بادوام👌
پدرام
طراحی اش جذابه
Mad.z.Max
خوبه، خوشگل شده. ولی رینگاشو دوست ندارم، یخورده از مد افتادس.
محمدرضا اشتری – دبیر سایت پدال
نمای عقب عالی شده
T
طراحیش یک حس خوب و مثبت به آدم میده نمیدونم چرا
meysam
تنه زده به لکسوس NX
یوسف
چقدر زیباست خیلی وقته ماشین به این بی نقصی ندیدم نمای عقبش که دیگه لنگه نداره
کرگدن باواریا
موافقم.
abbas
کی بشه از این طراحی های چراغ کوچیک و فضایی که جدیدن باب شده خلاص بشیم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

source

توسط funkhabari