دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
نقدها و نمرات بازی FIFA 23 منتشر شده‌اند که نشان می‌دهد با بازی متوسط رو به بالایی طرف هستیم. آخرین نسخه فیفا از ۳۳ نقد روی کنسول پلی استیشن ۵ نمره ۷۷ را کسب کرده است.
در ادامه می‌توانید خلاصه نقدهای منتقدان و نمرات بازی FIFA 23 را مشاهده کنید:
Daily Star – 100
فیفا ۲۳ یک بازی کامل فوتبالی است. رفتن نام فیفا قطعاً باعث ناراحتی طرفداران خواهد شد، اما EA با چهرۀ تازۀ خود فرصت دوباره‌سازی دارد و در آینده می‌تواند محصولی حتی بهتر را ارائه دهد.
MGG – 85
شرکت EA با بهبود در سیستم‌های جاافتادۀ قدیمی خود و با اضافه کردن المان‌های شبیه‌سازی نسل جدید بازی خوبی را برای علاقه‌مندان به فوتبال ارائه کرده است. بازی FIFA 23، امسال با تکنولوژی هایپرموشن جدید خود، یک بازی نسل جدید محسوب می‌شود و واقعاً امیدواریم که در طی هفته‌های آینده تغییراتی در آن ایجاد نشود، چون با بهترین بازی FIFA بعد از نسخۀ ۱۷ روبرو هستیم.
IGN Spain – 80
بازی FIFA 23 نشان‌دهندۀ انقلابی است که با FIFA 22 جرقۀ آن خورده شد، یعنی با پیاده‌سازی تکنولوژی هایپرموشن ۲، افزونه‌ای که برای تنظیم ریتم مسابقات به کمک این عنوان می‌آید و موارد قبلی را به میزان خوبی بهتر می‌کند. هنوز یک انقلاب نیست، اما این بازی تازگی‌های بیشتری را نسبت به نسخه‌های پیشین خود به همراه دارد.
Gamespot – 70
بازی FIFA 23 پایانی شایسته برای یک دوران طلایی است. این بازی با حفظ موفقیت‌آمیز جوهرۀ اصلی گیم‌ پلی خود توانسته بازی مطلوبی را بدست علاقه‌مندان به فوتبال برساند. در فیفا ۲۳ حرکات درون زمین با پاس‌های نرم‌تر، دفاع مؤثرتر و انیمیشن‌های بی‌شماری که همه را زنده می‌کند، اصلاح شده است، اما سایه قمار همچنان روی همۀ آن دیده می‌شود. شرکت EA دست از طمع برنمی‌دارد! از زمان معرفی Ultimate Team، با این موضوع درگیر هستیم، بنابراین اصلاً از آن غافلگیر نمی‌شویم. دورۀ FIFA شاید به پایان رسیده باشد، اما EA Sports FC احتمالاً به همان شیوه، کار خود را ادامه خواهد داد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari