Jump to navigation
اریک تن هاخ از اعتماد به هری مگوایر و حضور مارسیال و رشفورد در تمرینات منچستریونایتد صحبت کرد
اریک تن هاخ می‌گوید آن‌ها فقط با ارلینگ هالند روبه‌رو نمی‌شوند و باید برای متوقف کردن منچسترسیتی، رویکرد «تیم بودن»  را در پیش بگیرند.
طرفداری | در هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، عصر یک‌شنبه ساعت 16:30 به وقت تهران تیم‌های منچسترسیتی و منچستریونایتد در استادیوم اتحاد به مصاف یک‌دیگر می‌روند. نشست خبری اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد پیش از این مسابقه را به نقل از منچستراونینگ نیوز می‌خوانید. 
باید هری را هدایت کرده و او را برگردانم. از مگوایر حمایت می‌کنم چون به او باور دارم. کیفیتش را می‌توانم ببینم. او باکیفیت است و حدود 50 بازی برای تیم ملی انجام داده است؛ این یعنی پتانسیل بالایی دارد. ما همه به هری باور داریم. 
این چیزی است که ما به عنوان یک تیم به دستش آوردیم. باید بگوییم در مسیر صحیحی هستیم و البته جای زیادی برای بهتر شدن داریم. باید بهتر شویم و سخت‌تر تلاش کنیم.  
مارسیال در طول هفته همراه با تیم تمرین کرد و شرایط راضی‌کننده‌ای دارد. رشفورد هم به تمرینات ملحق شده و خوش‌حالیم او همراه ما است. توانزبه و برندن ویلیامز غایبان طولانی‌مدت تیم هستند. 
 در دربی‌های زیادی حاضر بوده‌ام و با معنی رقابت آشنا هستم. می‌دانم این مسابقه، مهم‌ترین بازی شهر منچستر است و مرا هیجان‌زده می‌کند. ما برای پیروزی در این بازی هرکاری خواهیم کرد. برای رویارویی با منچسترسیتی باید به خودمان نگاه کنیم. ما منچستریونایتد هستیم و می‌خواهیم همه بازی‌ها را ببریم. روز یک‌شنبه هم هدفی جز این نداریم. باید نهایت تلاش‌مان را به کار بگیریم. 
 ما مقابل منچسترسیتی بازی می‌کنیم نه هالند. از توانایی‌هایمان آگاه هستیم و اگر بتوانیم هم‌چون یک تیم متحد عمل کنیم، می‌توانیم حریفان‌مان را شکست دهیم. این باوری است که به آن نیاز داریم و بازی یک‌شنبه این باور را بیش از پیش می‌طلبد. 
اخبار داغ 

source

source

توسط funkhabari